SnowRunner náhled

SnowRunner: Season 7 spolu s verzemi pro PS5 a Xbox Series

19. 5. 2022
Zdroj náhledu: IGDB.com

SnowRunner, senzační zážitek z jízdy v terénu od společností Sabre Interactive a Focus Entertainment, se 31. května 2022 rozšiřuje se sezónou 7: Compete & Conquer. Tato sezóna, která bude dostupná všem majitelům Year 2 Pass, přidává letní mapu plnou zcela nových a náročných závodních aktivit, v nichž se mohou hráči měřit. Premiéru budou mít také dvě nová vozidla spolu s řadou nových možností přizpůsobení!

DLC vyjde na PS5, PS4, Xbox Series X|S, Xbox One, Nintendo Switch a PC 31. května 2022.

Závod s časem nebo s vašimi přáteli!

Season 7: Compete & Conquer vás zavede do Burning Mill v Tennessee a vůbec poprvé v sérii představí nové závodní aktivity. Zúčastněte se závodů v časovce a zajistěte si kontrolní body na cestě do cíle nebo soutěžte s přáteli o chlubení se na prašných a terénních tratích. S horkovzdušnými balóny na obloze a vesnicí stanů je připravena scéna pro SnowRunnera, aby byl konkurenceschopný!Do vaší garáže nově přibudou dvě nová vozidla, každé s exkluzivním motivem závodního vzhledu, super lehký Gor BY-4 a Sprinter 43-19, hrůzostrašný náklaďák dakarského stylu, vyrobený pro rychlost v nejdrsnějších podmínkách.


Jako obvykle, Season 7 také přichází s řadou bezplatných položek přizpůsobení pro všechny hráče SnowRunneru. Kromě toho budou moci hráči na Nintendo Switch závodit se svými přáteli na PC, PlayStation a Xbox se zavedením podpory crossplaye.

Zdroj: Saber Interactive

Dobuďte divočinu ve 4K / 60 fps na PS5 a Xbox Series X|S

Spolu s vydáním Season 7: Compete & Conquer přichází SnowRunner také na PlayStation 5 a Xbox Series X|S jako bezplatná aktualizace pro všechny stávající vlastníky. Prozkoumávání divočiny nebylo nikdy tak plynulé a krásné, tato vylepšená verze nabízí 60 fps, vylepšenou grafiku až 4K UHD, rychlejší načítání, hlubší hloubku ostrosti a další!SnowRunner vyšel s českými titulky 18. května 2021 pro PC, PlayStation 4 a Xbox One, později na Nintendo Switch, PlayStation 5 a Xbox Series X|S. Aktuálně je hra v druhém roku vývoje a během léta letošního roku by měla vyjít poslední expanze s novou mapou a stroji. Vývojáři se plně soustředí na novou off-road závodní hru s názvem Dakar Desert Rally, která by měla vyjít ke konci letošního roku.


Novinku pro Gaming Professors napsal Luděk Novotný.

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.