SnowRunner: Season 7 spolu s verzemi pro PS5 a Xbox Series

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: IGDB.com
SnowRunner, senzační zážitek z jízdy v terénu od společností Sabre Interactive a Focus Entertainment, se 31. května 2022 rozšiřuje se sezónou 7: Compete & Conquer. Tato sezóna, která bude dostupná všem majitelům Year 2 Pass, přidává letní mapu plnou zcela nových a náročných závodních aktivit, v nichž se mohou hráči měřit. Premiéru budou mít také dvě nová vozidla spolu s řadou nových možností přizpůsobení! DLC vyjde na PS5, PS4, Xbox Series X|S, Xbox One, Nintendo Switch a PC 31. května 2022.

Závod s časem nebo s vašimi přáteli!

Season 7: Compete & Conquer vás zavede do Burning Mill v Tennessee a vůbec poprvé v sérii představí nové závodní aktivity. Zúčastněte se závodů v časovce a zajistěte si kontrolní body na cestě do cíle nebo soutěžte s přáteli o chlubení se na prašných a terénních tratích. S horkovzdušnými balóny na obloze a vesnicí stanů je připravena scéna pro SnowRunnera, aby byl konkurenceschopný!
Do vaší garáže nově přibudou dvě nová vozidla, každé s exkluzivním motivem závodního vzhledu, super lehký Gor BY-4 a Sprinter 43-19, hrůzostrašný náklaďák dakarského stylu, vyrobený pro rychlost v nejdrsnějších podmínkách. Jako obvykle, Season 7 také přichází s řadou bezplatných položek přizpůsobení pro všechny hráče SnowRunneru. Kromě toho budou moci hráči na Nintendo Switch závodit se svými přáteli na PC, PlayStation a Xbox se zavedením podpory crossplaye.
Zdroj: Saber Interactive

Dobuďte divočinu ve 4K / 60 fps na PS5 a Xbox Series X|S

Spolu s vydáním Season 7: Compete & Conquer přichází SnowRunner také na PlayStation 5 a Xbox Series X|S jako bezplatná aktualizace pro všechny stávající vlastníky. Prozkoumávání divočiny nebylo nikdy tak plynulé a krásné, tato vylepšená verze nabízí 60 fps, vylepšenou grafiku až 4K UHD, rychlejší načítání, hlubší hloubku ostrosti a další!
SnowRunner vyšel s českými titulky 18. května 2021 pro PC, PlayStation 4 a Xbox One, později na Nintendo Switch, PlayStation 5 a Xbox Series X|S. Aktuálně je hra v druhém roku vývoje a během léta letošního roku by měla vyjít poslední expanze s novou mapou a stroji. Vývojáři se plně soustředí na novou off-road závodní hru s názvem Dakar Desert Rally, která by měla vyjít ke konci letošního roku.
Novinku pro Gaming Professors napsal Luděk Novotný.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn