Odhalení nového projektu A Memoir Blue

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Cloisters Interactive

Vydavatel Annapurna interactive na včerejší prezentaci Annapurna Interactive Showcase odhalil zcela nový projekt jménem A Memoir Blue – prvotinu začínajícího studia Cloisters Interactive. Titul slibuje dojemný příběh šampionky v plavání Miriam založený na jejích vzpomínkách. V den svého největšího úspěchu v životě si uvědomí všechny události z pohledu již dospělé dívky a vzpomíná na své dětství, když jí bylo šest let.

Miriam díky své matce prožila krásné dětství, aniž by si jako dítě uvědomila skutečnosti, které se děly okolo ní. Například když s ní matka utekla z domova, Miriam tuto událost vnímala jako výlet a celou situaci pochopila až v dospělosti. Sledování těchto emočních pochodů je zajímavým tématem, které nenechá jedno oko suché.

Zdroj: Cloisters Interactiv

Hra je tvořena dvěma rovinami. První tvoří přítomnost znázorněná jako 3D prostředí. Minulost tvoří 2D grafika s tradičními animacemi, což přehledně odděluje časová zasazení. V A Memoir Blue bude příběh vyprávěn beze slov. Budou to právě propracované melodie a silně expresivní animace postav, které vám prozradí, jak se cítí, co zažívají a jakou část příběhu vám chtějí sdělit.

Kromě traileru jsme nedostali žádné další informace, takže prozatím neznáme ani přibližné datum vydání. A Memoir Blue vyjde na Xbox Series X/S, Xbox One, PS4, PS5, PC (Steam), Nintendo Switch, a dokonce na App Store.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn