Solo Leveling

Solo Leveling bude mít animovanou adaptaci

14. 6. 2022
Zdroj náhledu: Netmarble

Adaptace populární manhwy (korejská manga) série Solo Leveling půjde do výroby. Anime zaregistrovala firma GMO Internet, tedy stejná firma, která zpracovala například i Sword Art Online. Důvěryhodný anime zpravodajský účet na Twitteru s názvem AnimeHype včera tweetoval, že Solo Leveling vydá oficiální oznámení o anime už příští měsíc. Tweet také udává, že studio A-1 Pictures bude tím, kdo anime zpracuje.

Solo Leveling je o lidech se speciálními schopnostmi, pomocí nichž zabíjejí monstra, která se skrze portály dostávají na Zemi. Těmto lidem se říká lovci. Příběh je o tom nejslabším z nich jménem Sung Jinwoo. Má tak v hodnocení lovců známku E, to znamená, že je sotva silnější než běžný člověk. Jednoho dne uvízne se svou skupinou v dungeonu, kde se obětuje, aby svou skupinu zachránil. Místo smrti ale dostane odměnu, je mu dána druhá šance na život a díky přenastavenému systému může využít úplně jiné schopnosti. Jedná se tak víceméně o příběh „from zero to hero“.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.