Sonic Frontiers bude nejobsáhlejším dílem série

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Sonic Team
Čas se pomalu krátí a do začátku listopadu zbývá už jen několik málo týdnů. Fanoušci po celém světě s napětím očekávají titul Sonic Frontiers, jenž u mnohých dokázal zvrátit prvotní negativní reakce. Časté ukázky a další detaily ohledně chystané hry dokázaly zpočátku nepříliš nadšené ohlasy proměnit ve svůj prospěch a Sonic Team nyní přidává další zajímavý fakt. Sonic Frontiers má nejenže být první hrou série v otevřeném světě, ale zároveň má nabídnout větší porci obsahu než jakékoliv předešlé díly titulů Sonic the Hedgehog.

Kreativní ředitel Sonic Team, Takashi Iizuka, v nedávném rozhovoru pro Everyeye prozradil: „Chtěli jsme zajistit, aby prostředí Starfall Islands bylo pro hráče dostatečně stimulující.“ Hráči se tak mají dočkat spousty miniher, hádanek a dalších aktivit, kromě samotného objevování a soubojů s nepřáteli, které je dokážou zabavit na desítky hodin. Iizuka také prohlásil, že dohrání Sonic Frontiers zabere dvacet až třicet hodin, a dokonce lze herní dobu vytáhnout na dvojnásobek. Tedy šedesát hodin v případě, že budete chtít titul dohrát na sto procent, objevit každý kout a splnit každý úkol. Velký otevřený svět tak zřejmě nebude tolik prázdný, jak se někteří skeptici obávali.

Jedno je jisté. Fanoušci jsou na titul daleko natěšenější, než byli začátkem roku. Své snad odvedla také nedávno zveřejněná ústřední píseň hry. Sonic Frontiers vychází už 8. listopadu 2022 na PC, PlayStation 4/5, Nintendo Switch, Xbox One a Xbox Series X/S.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn