Midnight Suns - náhled

Midnight Suns dostalo datum vydání

12. 9. 2022
Zdroj náhledu: 2K Games

Hra Marvel's Midnight Suns má po říjnovém odkladu nový herní trailer a datum vydání. Superhrdinské RPG od společnosti Firaxis se objeví 2. prosince.

Herní trailer nabízí sestřih taktických soubojů založených na kartách a také budování vztahů na základě volby. Podívejte se na něj níže.

Dozvěděli jsme se také, že série animovaných kraťasů poslouží jako prequel k ději hry. První díl se objeví 31. října na kanálu YouTube společnosti Marvel.

Společnost Firaxis již dříve oznámila, že hra Marvel's Midnight Suns bude mít rozložené uvedení na trh, takže verze pro PlayStation 5, Xbox Series X/S a PC se dostanou na trh 2. prosince. Verze pro Switch a minulou generaci se objeví někdy později.

František Hampl

K prvním hrám přičuchl už ve školce, ale do hraní ho pořádně až na základce vtáhla první Mafie, druzí simíci a třetí Heroes of Might and Magic. Hry ho od té doby nepustily, PC velice rychle doplnil „PSPéčkem“, od kterého přesedlal k větším konzolím, a dnes už je hrdým konzolistou. Jeho hlavním zájmem jsou příběhové adventury a RPGčka, ale nepohrdne ani dobrou strategií či karetkou. Pokud nepřebývá ve svém hráčském doupěti plném Lega a deskovek, tráví nejvíce času v kině a na farmačce.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.