PlayStation daruje finanční prostředky ASPCA, fanoušci Stray jsou přizváni na pomoc

Sdílet
Sdílet
Sdílet

Asi snad každý hráč měl co dočinění s hitem minulého měsíce, videohrou Stray. Ta sklidila zasloužený úspěch zejména u majitelů šelmovitých mazlíčků, kteří si své kočičí společníky natáčeli a fotili během hraní. Kočky na Stray reagovaly nejrůznějšími způsoby, někdy úsměvně, jindy roztomile. BlueTwelve Studio se již chvíli před vydáním titulu spojilo s charitou a rozdávalo klíče ke hře šťastlivcům z řad přispěvatelů na pomoc toulavým kočkám a útulkům v USA a Velké Británii. Nyní se Stray zapojuje do další prospěšné činnosti, a to ve spolupráci se společností PlayStation.

Společnost Playstation oznámila, že organizaci ASPCA poskytne finanční dar ve výši 25 000 $ (přes půl milionu korun) a fanoušci hry Stray jsou přizváni k pomoci. Ne však finanční, nýbrž prostřednictvím videí a fotografií svých mazlíčků při sledování hry. Na svém oficiálním blogu PlayStation prozradil, že je velmi zaujaly tak pozitivní reakce, proto se taktéž rozhodli přispět na dobrou věc, pohodlí a bezpečí domácích mazlíčků. Organizace ASPCA se totiž věnuje prevenci týrání zvířat.

Jak se mohou zapojit fanoušci? Do 23. září na svých účtech na Twitteru a Instagramu sdílejte fotografie či videa svých mazlíčků sledujících Stray, připište hashtag #StrayReactions a vypusťte svůj příspěvek do světa. PlayStation poté vybere ty nejlepší a sestaví digitální fotoknihu, kterou organizaci ASPCA předá darem. Tato kniha bude k dispozici také online.

Zdroj: blog.playstation.com

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn