Stray – cute!

PlayStation daruje finanční prostředky ASPCA, fanoušci Stray jsou přizváni na pomoc

12. 9. 2022
 

Asi snad každý hráč měl co dočinění s hitem minulého měsíce, videohrou Stray. Ta sklidila zasloužený úspěch zejména u majitelů šelmovitých mazlíčků, kteří si své kočičí společníky natáčeli a fotili během hraní. Kočky na Stray reagovaly nejrůznějšími způsoby, někdy úsměvně, jindy roztomile. BlueTwelve Studio se již chvíli před vydáním titulu spojilo s charitou a rozdávalo klíče ke hře šťastlivcům z řad přispěvatelů na pomoc toulavým kočkám a útulkům v USA a Velké Británii. Nyní se Stray zapojuje do další prospěšné činnosti, a to ve spolupráci se společností PlayStation.

Společnost Playstation oznámila, že organizaci ASPCA poskytne finanční dar ve výši 25 000 $ (přes půl milionu korun) a fanoušci hry Stray jsou přizváni k pomoci. Ne však finanční, nýbrž prostřednictvím videí a fotografií svých mazlíčků při sledování hry. Na svém oficiálním blogu PlayStation prozradil, že je velmi zaujaly tak pozitivní reakce, proto se taktéž rozhodli přispět na dobrou věc, pohodlí a bezpečí domácích mazlíčků. Organizace ASPCA se totiž věnuje prevenci týrání zvířat.

Jak se mohou zapojit fanoušci? Do 23. září na svých účtech na Twitteru a Instagramu sdílejte fotografie či videa svých mazlíčků sledujících Stray, připište hashtag #StrayReactions a vypusťte svůj příspěvek do světa. PlayStation poté vybere ty nejlepší a sestaví digitální fotoknihu, kterou organizaci ASPCA předá darem. Tato kniha bude k dispozici také online.

Zdroj: blog.playstation.com

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.