Československá středoškolská esportová liga

Už brzy odstartuje pátý ročník Slovenské a české středoškolské esportové ligy

14. 11. 2022
Zdroj náhledu: Československá středoškolská esportová liga

Už pátý ročník úspěšné Slovenské a české středoškolské esportové ligy odstartuje 28. 11. letošního roku. Registrace do jednotlivých turnajů je možná do 27. 11. 2022 na oficiálních stránkách yzone.sk. Do projektu se mohou zapojit všichni studenti středních škol na Slovensku a v Čechách, jimž se stačí prokázat průkazem ISIC nebo potvrzením o studiu. Všichni studenti mohou reprezentovat školu online z pohodlí domova, a to ve hrách CS:GO, League of Legends, Brawl Stars, Apex Legends a Valorant.

Letos se soutěží o ceny v celkové hodnotě větší, než je 12 000 eur (přibližně 300 000 korun). V minulé sezóně se zúčastnilo přes 2 000 středoškoláků z více než 180 slovenských a 100 českých středních škol. Záštitu nad turnajem má Ministerstvo školství, vědy, výzkumu a sportu Slovenské republiky. Je tedy oficiálně potvrzené, že se nejedná o nějaký ledabylý turnaj. Podívejte se na podrobnější informace na Instagram nebo Facebook, a pokud splňujete kritéria, dejte dohromady svůj tým a jděte si za vítězstvím!

Zdroj: Československá středoškolská esportová liga

Tagy:

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.