Sonic tenisky zaznamenávají obrovskou poptávku

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Fila

Druhé filmové pokračování úspěšného snímku Sonic the Hedgehog z roku 2020 má za sebou předpremiéru a do kin v Česku oficiálně vstupuje tento pátek 8. dubna. Recenze se však už nyní chvástají naprosto skvělými výsledky a označují Sonic the Hedgehog 2 za jednu z nejlepších herních filmových adaptací posledních let. Paramount Pictures udělal krok vpřed a na oslavu vydání tohoto snímku se vytasil se Sonic teniskami.

Boty vznikly ve spolupráci se zajetou sportovní značkou Fila. Ze základu běžeckých bot jménem Ray Tracer Evo byl vytvořen pár obuvi, který je podobný těm Sonicovým. Jasná červená barva s bílou podrážkou a proužkem přes nárt stejné barvy jsou typické znaky obutí modrého rychlíka.

Zdroj: Fila

S tímto oznámením se spustila vlna obrovského zájmu. Společnost Fila na svém twitteru přiložila odkaz, pod kterým bude možné boty zakoupit. Po necelých dvaceti čtyřech hodinách se však ozvalo několik kupujících a dotazovali se na problémy se stránkami – dlouhé načítání, error či nápis „stránka nenalezena“. Zřejmě se stala chyba v samotném systému, ale daleko pravděpodobnější je, že při tak vysoké poptávce jednoduše došlo k přetížení serverů. Pokud se na odkaz podíváte nyní, odkáže vás pouze na oficiální stránky Fily a žádné Sonic tenisky nejsou nikde k nalezení, což naznačuje, že se buďto vyprodaly, nebo byly prozatím staženy z prodeje, než se problém vyřeší. Přesto pouze informačně přidáváme cenu – 110 $ (cca 2 500 korun).

Zdroj: hitc.com

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn