Sony ukazuje první trailer k připravovanému filmu Uncharted

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Uncharted film
Konečně můžeme nahlédnout, jak bude vypadat Tom Holland v roli Nathana Drakea a Mark Wahlberg v roli jeho parťáka Sullyho. Dlouho očekávaný film Uncharted od režiséra Zombielandu Rubena Fleischera bude v kinech již od 18. února 2022.
V diskusích režisér filmu řekl, že „natočil tento film jak pro zaryté fanoušky hry, tak pro ty, kteří ještě nejsou obeznámeni s herní franšízou, a věří, že pro obě skupiny bude film napínavý a zábavný“. Doufejme, že se režisérovi tento složitý úkol vydaří – už z traileru musím říct, že film vypadá mnohem lépe než většina adaptací her.
Film bude uveden v kinech v únoru 2022, což je pro nás už za rohem, ale Sony na filmu pracuje již deset let a při natáčení se vystřídalo mnoho scénáristů, režisérů a herců. Pokud jde o známého herce Toma Hollanda, toho uvidíme také v prosincovém Spidermanovi.
Stejně jako herní sérii Uncharted, i film se zdá být nabitý akcí a velkolepým dobrodružstvím. V herním světě bychom se měli dočkat v průběhu dalšího roku vydání Uncharted: Legacy of Thieves Collection pro konzoli Playstation 5 a PC. Tato edice bude obsahovat aktualizované verze již vydaného Uncharted 4 a Uncharted: The Lost Legacy.
Zdroj: gamespot.com
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn