Uncharted Legacy of Thieves Collection - Cover

Uncharted: Legacy of Thieves Collection bude vycházet na PS5 a PC

13. 9. 2021
Zdroj náhledu: naughtydog

Společnost Sony během své poslední prezentace oznámila, že by se série Uncharted mohla zařadit na seznam exkluzivních PS her, které se dostanou i mezi počítačové hráče. Sony potvrdilo, že kromě čtvrtého dílu série Uncharted: The Thief’s End se mohou majitelé PC těšit i na pátý díl Uncharted: The Lost Legacy. Oba dva pak budou spojeny pod titulem Uncharted: Legacy of Thieves Collection.

Zdroj: naughtydog

Někteří možná tajně doufali, že by Sony mohlo přepracovat kompletní sérii Uncharted, nicméně první tři díly budeme muset alespoň v tomto případě oželet. Na druhou stranu se v The Thief’s End dočkáme kromě setkání bratrů taky parádně dobrodružného lovu pirátského pokladu, u kterého se rozhodně nudit nebudete. Příběh opravdu skvěle funguje a táhne vás hrou pořád a pořád dál. V případě Lost Legacy a tamních hlavních hrdinek Nadine a Chloe (obě se již ve hře objevily v předchozích dílech) jejich příběh maličko pokulhává, což se odráží mimo jiné i v délce hry, nicméně i tak se jedná o celkem povedený herní kousek, u kterého budete bavit.

Zdroj: igdb

Uncharted: Legacy of Thieves Collection by mohl vycházet na začátku roku 2022, nejdříve pro majitele konzole PlayStation 5, a krátce poté pak vyjde verze i na počítač, na které pracuje studio Iron Galaxy. Ta bude navíc spuštěna stejně jak přes Steam, tak i Epic. Více informací pak můžeme očekávat až později, zatím ale nebylo řečeno, kdy konkrétně.

Zdroj: pcgamesn.com


Článek pro Gaming Professors napsala Adéla Vránová.

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.