The Boys

Spin-off The Boys má název i obsazení!

23. 7. 2022
Zdroj náhledu: press.amazonstudios.com

Třetí série The Boys sklidila neuvěřitelně kladný ohlas a zařadila se k vrcholu nejlepších seriálů současnosti. Homelander, Soldier Boy, Deep, Starlight, Queen Maeve a celá skupina The Boys předvedla naprosto nadlidské a nelidské herecké výkony a na celý seriál byla radost pohledět. Nyní po animovaném spin-offu Diabolical přichází i oficiální název pro ten druhý, který se bude odehrávat na americké střední škole superhrdinů.

Tedy, ono by to asi znělo pohádkově, ale je to spin-off pro The Boys. Bude nás tak pravděpodobně čekat pořádný střet dospívajících supráků, včetně jejich obrovských eg, a co si budeme, představa mladého nadutého Homelandera nebo rychlíka A-traina je naprosto fantastická. Seriál navíc získal i Rkový rating, takže nás určitě bude čekat nějaký ten sex a násilí. Ostatně obsazení herci s nadšením představili název pro seriál, GEN V.

Ukáže se v něm skutečně příjemná skupina herců. V hlavních rolích bude Jaz Sinclair, Chance Perdomo, Lizze Broadway, London Thor, Derek Luh, Sean Patrick Thomas, Asa Germann, Maddie Philips, Shelley Conn, Marco Pigossi a můj osobní favorit Patrick Schwarzenegger, který doufám, že aspoň trošku bude napodobovat přízvuk svého slavného otce. A co vy, jak se na tuto jízdu těšíte?

Tagy:

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.