Way of the Hunter cover art

Spolupráce Way of the Hunter a Remington

29. 7. 2022
Zdroj náhledu: Nine Rocks Games s.r.o.

Srdce každého lovce jistě zajásalo, když slovenské studio Nine Rocks Games s.r.o. oznámilo připravovaný titul Way of the Hunter. Jde o novou hru z loveckého prostředí, ve které se vydáte na lov v otevřeném světě na rozmanitém území v USA a Evropě. Budete lovit s prvotřídním výběrem střelných zbraní a příslušného vybavení, jako jsou vábničky, maskované kazatelny nebo i fotopasti.

Již z popisku je patrné, že vývojáři slibují autentický lovecký zážitek. Tento požitek ze hry však půjde ještě o level výše, a to pořádně. Vývojáři oznámili partnerství s americkou společností Remington, která je jedním z nejstarších výrobců zbraní a střeliva na světě.

„Jsme rádi, že můžeme oznámit nové partnerství se společností Remington v rámci projektu Way of the Hunter, díky kterému můžeme nabídnout autentický lovecký zážitek zahrnující průzkum a pozorování, stopování, manipulaci se zbraní a taxidermii. Součástí dohody o partnerství je, že v celé hře bude použito ikonické střelivo a střelné zbraně Remington!“ – Nine Rocks Games

Pokud bychom se více podívali na samotnou společnost Remington, mezi ikonické zbraně Remington, které doslova psaly historii, patří jednoznačně revolver Remington New Model Army, vyráběný v letech 1863–1875, a pušky Remington Rolling Block Carbine 1867. Tyto zbraně jsou zahrnuty také ve většině her z Divokého západu a můžete je vidět například ve hře Hunt: Showdown. 

Vzhledem k tomu, že se Way of the Hunter odehrává v současnosti, historické kousky si patrně nevyzkoušíme. Remington však zahrnuje ve své výrobě pestrou škálu loveckých kulovnic a brokovnic s tím, že také vyrábí kompletní sortiment střeliva. Zůstává tedy pouze otázka, jaké zbraně a druhy střeliva vývojáři zahrnou do svého titulu.

Zdroj: Nine Rocks Games

Way of the Hunter nabídne rozsáhle lovecké území

Připravovaný titul však nabídne kromě zbraní a střeliva Remington také rozsáhlá lovecká území, každé o rozloze 55 čtverečních mil. Na takto rozlehlé mapě si navíc budete moci hru vychutnat i s kamarády v kooperaci.

Vývojáři také slibují desítky nápadně detailních druhů zvířat s realistickými modely chování pro skutečně pohlcující zážitek z lovu. Zároveň bude ve hře realistická balistika a reálné chování střel, což při výše zmíněné spolupráci zní opravdu skvěle. Nezbývá tedy nic jiného než natěšeně čekat a bedlivě sledovat v kalendáři datum vydání, které je plánováno na 16. srpna 2022.

Hru můžete sledovat zde. 

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.