Staňte se profesionálním třídičem odpadu ve hře SORTED!

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Twisted Twice Games
V minulosti jsem psala již o velice „zajímavých“ hrách, které bych řekla, že byly až nad moje chápání. To, že nějaké vývojářské studio zvedne laťku opět o něco výše, jsem ale nečekala. Dnes se podíváme na nadcházející počin SORTED! od vývojářského studia Twisted Twice Games, kde se stanete profesionálním třídičem odpadu. Třeba tento titul poslouží jako nový nástroj pro rodiče, jak donutit své děti pilně studovat.
SORTED! chce hráčům přiblížit, jak vypadá celkový proces recyklace a kolik odpadu se denně recykluje. Převezmete tedy zodpovědnost za první fázi recyklace – třídění. Vaším úkolem bude třídit plast, sklo, papír a kov. Celkový proces ale nebude tak jednoduchý, vše bude dohromady smíchané na třídícím páse, a je tedy nutné mít rychlý postřeh, aby vám žádný z recyklovatelných materiálů neunikl. Během třídění můžete narazit i na cennosti, jako například šperky nebo sběratelské předměty, které někdo bezmyšlenkovitě vyhodil.
Nutné také zmínit, že SORTED! vám nabídne také multiplayer. Můžete se tedy stát nejlepšími třídiči odpadu společně se svými přáteli. Pokud vás titul zaujal, nezapomeňte si jej přidat do svého seznamu přání na Steamu. Datum vydání není známo.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn