SORTED! náhled

Staňte se profesionálním třídičem odpadu ve hře SORTED!

21. 9. 2022
Zdroj náhledu: Twisted Twice Games

V minulosti jsem psala již o velice „zajímavých“ hrách, které bych řekla, že byly až nad moje chápání. To, že nějaké vývojářské studio zvedne laťku opět o něco výše, jsem ale nečekala. Dnes se podíváme na nadcházející počin SORTED! od vývojářského studia Twisted Twice Games, kde se stanete profesionálním třídičem odpadu. Třeba tento titul poslouží jako nový nástroj pro rodiče, jak donutit své děti pilně studovat.

SORTED! chce hráčům přiblížit, jak vypadá celkový proces recyklace a kolik odpadu se denně recykluje. Převezmete tedy zodpovědnost za první fázi recyklace – třídění. Vaším úkolem bude třídit plast, sklo, papír a kov. Celkový proces ale nebude tak jednoduchý, vše bude dohromady smíchané na třídícím páse, a je tedy nutné mít rychlý postřeh, aby vám žádný z recyklovatelných materiálů neunikl. Během třídění můžete narazit i na cennosti, jako například šperky nebo sběratelské předměty, které někdo bezmyšlenkovitě vyhodil. Nutné také zmínit, že SORTED! vám nabídne také multiplayer. Můžete se tedy stát nejlepšími třídiči odpadu společně se svými přáteli. Pokud vás titul zaujal, nezapomeňte si jej přidat do svého seznamu přání na Steamu. Datum vydání není známo.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.