Star Wars Dark Forces - náhled

Star Wars: Dark Forces se dočká svého remasteru

23. 8. 2023
 

Remasterovaná verze klasiky Star Wars: Dark Forces by podle informací měla podporovat hraní na gamepadu, 4K rozlišení a rovněž až 120 snímků za vteřinu.

Star Wars: Dark Forces byla jednou z prvních her podle slavné stejnojmenné filmové série, která vyšla v roce 2005. V současnosti je její poslední verze dostupná i na platformě Steam za cenu necelých šest euro, avšak podle oficiálních požadavků jí chybí podpora pro moderní systémy. To by se nicméně mělo v dohledné době změnit, jelikož vývojáři ze studia Nightdive Studios chystají po úspěšném remasterovaném System Shocku také vylepšenou verzi zmíněného Star Wars: Dark Forces.

https://www.youtube.com/watch?v=4b9TTurkH4cPodle informací by vylepšená verze měla obsahovat 4K rozlišení, až 120 snímků za vteřinu nebo podporu hraní na gamepadu, což také znamená, že titul se dočká i konzolové verze. Nebude chybět samozřejmě vylepšená grafika, modernější cutscény, osvětlení a další moderní funkce, jako je například podpora achievementů a trofejí.

Titul by měl dorazit na PC, Playstation 4, Playstation 5, Xbox One, Xbox Series X/S a Nintendo Switch. Datum vydání je prozatím neznámé.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.