Star Wars Jedi Survivor

Vývoj třetího dílu Star Wars Jedi byl potvrzen

26. 9. 2023
 

Informaci o vývoji nového dílu Star Wars Jedi potvrdil sám herec Cameron Monaghan, který dabuje postavu Cala Kestise. Zprávu dabér zveřejnil v rámci Ocala Comic Conu konajícího se na Floridě minulý týden.

Bohužel, žádné bližší detaily či možný název potvrzeny nebyly, tudíž nám musí prozatím stačit jen informace, že další Star Wars Jedi je skutečně ve vývoji. Nedávno jsme vás také informovali o pracovních pozicích, které Respawn Entertainment vypsal. Studio totiž hledalo nové lidi na různé pozice, jako je hlavní scenárista, zvukový inženýr či VFX umělec se zkušenostmi v Unreal Engine 5. Lze tak usuzovat, že další díl bude běžet právě na tomto enginu

Komplikací při vývoji nicméně může být odchod Stiga Asmussena, autora scénáře Star Wars Jedi: Fallen Order a jeho pokračování Star Wars Jedi: Survivor, který Respawn Entertainment, a tím i celé EA opustil.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.