Na Steam přichází slevy na JRPG hry

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com
Již v březnu si pro nás Steam chystá slevy na JRPG tituly (JRPG = Japanese role-playing game). Na akci se můžeme těšit již v týdnu od 14. do 21. března.

Prostřednictvím stránky Steamworks Development Valve oznámilo, že se již brzy můžeme těšit ze slevových akcí otevřených pro hry založené na herních principech a mechanismech JRPG. Tato definice nám v tuto chvíli nechává celkem velký prostor pro fantazii, co konkrétně si pod tím můžeme představit. V redakci pcgamer.com se pozastavují nad tím, jestli třeba hry jako Anachronox, který si z herních mechanik JRPG půjčuje opravdu mnoho, budou kritéria pro slevu také splňovat.

Final Fantasy XIV

Zdroj: igdb.com

Ono nakonec celá akce je zatím tak trochu obestřená tajemstvím, protože Valve se mimo jiné vyjádřilo v tom smyslu, že slevy nebudou nutně asi u všech JRPG titulů. Primárně jim nejspíš jde o to, během akce na hry tohoto žánru upozornit a zviditelnit je, proto asi budou v rámci akce prezentovány i hry JRPG žánru, na které se sleva nutně vztahovat nebude. No, vypadá to, že zatím se nás Valve snaží akorát dokonale zmást.
Na konci března si taky Valve chystá nová pravidla a změny slevového systému na Steamu. Od 28. března tak budou nejspíš minimální slevy nastavené na 10 % a časový úsek mezi slevami se sníží ze šesti týdnů na 28 dní.
Zdroj: pcgamer.com
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn