Black Desert – úvodka

Steam se připomíná hrami zdarma

3. 3. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Po delší době se nám znova připomenul Steam s nabídkou 100% slevy, a to hned na dva vybrané tituly. Obě slevy začaly shodně 2. 3. a obě taky skončí přesně za týden, 9. 3., v hezké neúmyslné slevové alianci.

Prvním z rozdávaných titulů je hra Black Desert, kterou jsme už měli minimálně jednou možnost na platformě Steam bezplatně získat. Populární MMORPG se pyšní pěknou grafikou a otevřeným světem, kde můžeme obchodovat, rybařit, vařit, craftit… ale nejvíc ze všeho bojovat. Zajímavým doplňkem je možnost vytvořit na své herní postavě vlastní podobu pomocí možností změny výšky, šířky, různých mikrodetailů tváře a mnoha dalších vymožeností. Ani počet hráčů hrajících Black Desert není nejmenší. Podle statistik Steamu má hra několik desítek tisíc hráčů, což je slušné číslo.

Druhým z nich je hra s názvem Figment, která vás zavede do zajímavého animovaného světa surrealismu. V něm rozhodně nebude chybět akce ani dobrodružství a možná ukápne i kapka nervozity. Vývojářské studio Bedtime Digital Games nám svým milodarem ušetřilo 19,99 €, což není až tak malý finanční obnos za hru, a my tedy penízky můžeme nesmyslně vrazit do něčeho jiného.

Pavol Kunca

Pavol je typický vášnivý hráč, ktorý na hry nemá čas. K hernej stoličke ho posadila stará dobra 1.6, ktorej sa drží do dnešných dní. Akčné strieľačky sú jeho „domovské vody“ a preto nedá dopustiť na herné série ako Far Cry alebo Mafia. Nevyhýba sa ani stratégiám, športovým, či rôznym puzzle logickým hrám. Ako perfekcionista rád dohráva hry na 110%, kedy loví každý jeden možný achievement. Okrem hrania sa rád vzdeláva, veľa cestuje a ani šport či kniha mu nie sú cudzie pojmy. Rozhodne nejakým tým pivečkom s priateľmi nepohrdne.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.