Steam se připomíná hrami zdarma

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com

Po delší době se nám znova připomenul Steam s nabídkou 100% slevy, a to hned na dva vybrané tituly. Obě slevy začaly shodně 2. 3. a obě taky skončí přesně za týden, 9. 3., v hezké neúmyslné slevové alianci.

Prvním z rozdávaných titulů je hra Black Desert, kterou jsme už měli minimálně jednou možnost na Steamu bezplatně získat. Populární MMORPG se pyšní pěknou grafikou a otevřeným světem, kde můžeme obchodovat, rybařit, vařit, craftit… ale nejvíc ze všeho bojovat. Zajímavým doplňkem je možnost vytvořit na své herní postavě vlastní podobu pomocí možností změny výšky, šířky, různých mikrodetailů tváře a mnoha dalších vymožeností. Ani počet hráčů hrajících Black Desert není nejmenší. Podle statistik Steamu má hra několik desítek tisíc hráčů, což je slušné číslo.

Druhým z nich je hra s názvem Figment, která vás zavede do zajímavého animovaného světa surrealismu. V něm rozhodně nebude chybět akce ani dobrodružství a možná ukápne i kapka nervozity. Vývojářské studio Bedtime Digital Games nám svým milodarem ušetřilo 19,99 €, což není až tak malý finanční obnos za hru, a my tedy penízky můžeme nesmyslně vrazit do něčeho jiného.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn