Steelrising – tanečnice

Steelrising co nevidět přivítá nové DLC

26. 10. 2022
 

Steelrising poměrně nedávno rozšířil řady souls-like titulů a fanoušky i herními kritiky byl přijat celkem dobře. Oproti jiným hrám tohoto žánru se snaží být více přístupný i úplným nováčkům, a přesto dokáže i zajetým veteránům sem tam pocuchat nervy. Pokud jste si však mysleli, že nedávným přidáním New Game Plus tento titul pomyslně ukončil příval novinek, byli jste na šeredném omylu. Steelrising již brzy přivítá první chystané DLC s názvem Cagliostro's Secrets, které přijde do hry 10. listopadu 2022 a rozšíří příběh mechanické tanečnice Aegis o další tajemství.

Jak už sám název napovídá, Cagliostro's Secrets se zaměří na detaily ohledně Cagliostra, králova nejbližšího společníka. Jste připraveni odhalit pravdu o tajemné síle, která pohání královy automaty? Toto tajemství se bude ukrývat ve zcela nové lokaci Hôpital Saint Louis a DLC kromě toho nabídne řadu nových kostýmů, zbraní, nepřátel a mnoho dalšího.

Rozšíření Cagliostro's Secrets se zpřístupní 10. listopadu pro hráče, kterým se v příběhové linii podařilo dokončit úroveň v Bastille. Pokud jste hru již dohráli, budete mít možnost znovu načíst svou poslední uloženou pozici před finální lokací, jejíž postup ovšem ztratíte a budete ji muset absolvovat znovu k dohrání hry. V případě, že nevlastníte Bastille edici, bude pro vás toto DLC zpoplatněno (cena se prozatím neví). Kromě toho se autoři chystají v této aktualizaci opravit a vylepšit některé neduhy, kterými titul stále trpí. Alternativní Velká francouzská revoluce ještě neřekla své poslední sbohem.

Toto DLC nabízí hráčům novou úroveň hratelnosti a přidává obsah:

  • zcela nová lokace (Hôpital Saint Louis)
  • nový úkol v hlavním příběhu
  • pět zbraní
  • nový souboj s bossem
  • několik nových protivníků a variace stávajících nepřátel
  • dvě nové postavy
  • nové vedlejší úkoly, které vás vyzvou k opětovnému navštívení některých úrovní

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.