Stray Blade

Stray Blade představuje bojový systém a otevírá beta testování

16. 4. 2022
Zdroj náhledu: Igdb.com

Nový trailer pro Stray Blade ukazuje bojový systém. Ten bude jedním z hlavních taháků celé hry. V ukázce uvidíte, jak velký rozdíl bude mezi jednotlivými zbraněmi a jak bude přibližně vypadat vyhýbání se soupeřům. Představí se vám také Xhinnon, společník, který bude po celou hraní po vašem boku. Ten bude mít i několik zajímavých schopností, včetně vzkříšení hrdiny a samozřejmě podpory v boji.

Ke hře se nyní otevírá i beta. Do té vede cesta před discord a oficiální stránky hry. Zatím není znám vzorek hráčů, které studio Point Blank Games hledá, nicméně věřím, že když budete rychlí, určitě se nějak přihlásit stihnete. Hra by měla být dostupná na PC, Xbox X/S a samozřejmě PlayStation 5. Bohužel zatím nemá žádné přesné datum vydání, studio ale počítá, že to bude někdy během roku 2022.

Tagy:

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.