Strážci osudu kniha

Strážci osudu už mají datum vydání!

3. 4. 2024
Zdroj náhledu: Epocha

Nakladatelství Epocha letos připravuje nejedno překvapení. Jedno z těch nejzajímavějších je ale sci-fi počin Strážci osudu od L. B. Arling. Strážci osudu budou už pátou knihou do edice Jiné světy (Vypůjčený čas, Přístav u řeky, Azhareida, Studené světlo hvězd) a rozšíří tak tuto velice zajímavou sérii. O čem ale kniha bude?

Z oficiální anotace: „Myslíte si, že historie je jen souhrou za sebou jdoucích náhod? Předpokládáte, že geniální lidé ovlivňující dějiny jsou dílem přírody a statistiky? Omyl! Za všemi důležitými událostmi lidské historie stojí šedé eminence, které trpělivě pozorují, hodnotí a zasahují. Předurčují životy čerstvě narozených dětí, dohlížejí na nás, řídí naše kroky i vývoj. Jsou tu pořád. Stály za vznikem jaderné bomby, zasadily se o vytvoření jahodového müsli a donutily Evropskou unii zakázat příliš výkonné vysavače. Jak vznikly? Proč to dělají? To zatím nikdo neví. Stala se z nich mytická stvoření, vystupující snad jen v prastarých slovanských bájích. Jsou to temní strážci, často považovaní za příbuzné samotného ďábla. Jejich úhlavní nepřítel? Firma Electrolux, prachové filtry ve ventilaci a rasa super inteligentních chobotnic útočící na planetu Zemi. Vesmírné invaze jsou snad ještě horší než helikon.“

A stejně jako Ota Pavel měl očividně s firmou Electrolux své plány, Epocha je připravuje také. Jak dopadne tento strhující připravovaný počin? Invaze super chobotničáků totiž je nepřítel, který změní vše. Jak dopadne střet řádu a invaze? To zjistíme už 24. dubna letošního roku! Takže ani ne za měsíc se můžete těšit na další Jiný svět, protože tenhle naší krásnou planetou skutečně zahýbe.

Zdroj: Epocha

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.