Techland

Studio Techland, které vytvořilo Dying Light, pracuje na nové fantasy hře

18. 3. 2023
Zdroj náhledu: Techland

Polské studio Techland, do něhož nastoupila hromada bývalých zaměstnanců CD Projektu RED, nyní pracuje na novém exotickém otevřeném světě. Nový, zatím nepojmenovaný AAA titul bude zaměřený na storytelling a bude plný pořádného růstu postavy. Pokud se podíváte na zatím jediné dostupné artworky, určitě si všimnete lezení a parkouru. Mohlo by se tak jednat o Assassina smíchaného s Dying Light 2.

Na titulu ale pracují zkušení tvůrci jako Bartosz Ochman, Arkadiusz Borowik, Karolina Stachyra, David McClure, Kevin Quaid nebo Mario Maltezos, kteří mají za sebou spoustu úspěchů. Kupříkladu Kevin Quaid pracoval na Horizon Zero Dawn. Bohužel o plánovaném titulu nevíme zatím nic bližšího, jen že je ve vývoji a bude to akční fantasy RPG s otevřeným světem. Snad se brzy dozvíme víc. Ostatně Pawel Marchewka ke hře řekl: „…chceme vytvořit nový next-genový zážitek. Fantasy epos odehrávající se v rozlehlém otevřeném světě, poháněný novými nápady, vášní a kreativitou…“

Zdroj: Techland

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.