Atlas Fallen

První gameplay Atlas Fallen vypadá skvostně

16. 3. 2023
 

Prosím, ať ta hra funguje ihned od vydání tak, jak má. Atlas Fallen totiž vypadá naprosto fantasticky a epicky, jiná slova snad ani použít nejdou. Německé studio Deck 13, které vytvořilo například i první díl Lords of the Fallen (asi mají rádi slovo „Fallen“), ukázalo první pořádné záběry ze hry a ty zatím působí dobře. Boj s magickými schopnostmi proti legendárním stvůrám očividně bude více než fungovat.

Dle informací z tiskové zprávy: „Brázděte písky země plné dávných nebezpečí, tajemství a záblesků minulosti. Lovte legendární monstra, používejte mocné zbraně měnící svoji podobu a ničivé schopnosti na bázi písku ve spektakulárních bojích se supersilami.“ Atlas Fallen bude mít i kooperativní a singleplayerovou část, což je více než lákavé. Titul vyjde už 16. května letošního roku, a to nejdůležitější, bude obsahovat i české titulky.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.