Assassin’s Creed Red zřejmě nabídne dva hratelné hrdiny

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Ubisoft
Podle nedávné zprávy se ve hře Assassin’s Creed Red údajně objeví dva hlavní hrdinové, šinobi a samuraj. Jak mnozí fanoušci vědí, Assassin’s Creed Red je připravované RPG s otevřeným světem odehrávající se v Japonsku, přičemž podobné zprávy naznačují, že hra vyjde v roce 2024 nebo 2025. Fanoušci po hře zasazené do Japonska volají již delší dobu. Ostatně samotný Ubisoft teasoval Assassin’s Creed Red již v AC3. Na jednom z obrázků Connor nalezne symboly z Egypta, Řecka a Japonska, přičemž první z nich koresponduje s Assassin’s Creed Origins a druhý s Assassin’s Creed Odyssey. AC Valhalla tedy trochu překvapila, ale přinejmenším je na cestě hra zasazená do Japonska.

Podle Toma Hendersona z Insider Gaming jsou hratelné postavy rovnou dvě: samuraj a šinobi. Oficiální teaser Assassin’s Creed Red prý zobrazuje hlavní hrdinku hry, samurajku, zatímco druhou postavou má být šinobi a africký uprchlík, který se v určitém okamžiku přidal k Bratrstvu. Nebylo řečeno, zda je mezi oběma postavami možnost volby, zda jsou obě postavy genderově uzamčené (ale zdá se, že tomu tak pravděpodobně bude) nebo zda jsou obě hratelné postavy, jako Jacob a Evie z Assassin’s Creed Syndicate. Je možné, že bude na výběr, podobně jako v případě Alexia a Kassandry ve hře Assassin’s Creed Odyssey.

Samozřejmě, stejně jako všechny zvěsti týkající se Assassin’s Creed Red, je třeba toto tvrzení brát s rezervou. O hře se toho ví jen velmi málo, protože její vydání je poměrně daleko, ale fanoušci by se měli o Assassin’s Creed Mirage dozvědět více v následujících měsících.

Zdroj: gamerant.com

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn