Sunkenland náhled

Survival titul Sunkenland se představuje v gameplay traileru

16. 4. 2023
Zdroj náhledu: Vector3 Studio

Survival titulů je již mraky a spousta z nich se odehrává na ostrově nebo rovnou na otevřeném moři. Krásným příkladem je například Stranded Deep, Subnautica nebo Raft. Nyní bych vám ráda představila nový nadcházející titul Sunkenland, který se právě tak bude odehrávat z velké části pod vodou nebo na mořské hladině. Hned po zhlédnutí traileru mi nenápadně připomínal již zmíněnou populární survivalovku Raft, avšak tvůrci čerpali inspiraci někde naprosto jinde. Hra je totiž inspirována filmem nesoucím název Waterworld.

Waterworld se objevil na plátnech v roce 1995 a jedná se o postapokalyptický snímek, jehož režisérem je Kevin Reynolds. Ve filmu si zahrál například Kevin Costner nebo Dennis Hopper. Film ukazoval, jak by svět vypadal, kdyby roztál polární ledovec. V důsledku toho byl téměř celý svět zaplaven vodou. Trailer ukazuje, na co vše se můžeme ve hře Sunkenland těšit. Jakožto hráč si sami vybudujete svoji vlastní základnu, na které si budete například pěstovat zeleninu či vyrábět další nástroje. Dále budete moct prozkoumávat podmořský svět, ale i nějaké ostrovy, na kterých se můžete setkat i s nějakými nepřáteli. Největším překvapením pro mě nejspíše bylo, že titul vám nabídne i nějaké ty střelné zbraně.

Pokud vás titul Sunkenland zaujal, nezapomeňte si jej přidat do svého seznamu přání na Steamu.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.