Survival titul Sunkenland se představuje v gameplay traileru

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Vector3 Studio
Survival titulů je již mraky a spousta z nich se odehrává na ostrově nebo rovnou na otevřeném moři. Krásným příkladem je například Stranded Deep, Subnautica nebo Raft. Nyní bych vám ráda představila nový nadcházející titul Sunkenland, který se právě tak bude odehrávat z velké části pod vodou nebo na mořské hladině. Hned po zhlédnutí traileru mi nenápadně připomínal již zmíněnou populární survivalovku Raft, avšak tvůrci čerpali inspiraci někde naprosto jinde. Hra je totiž inspirována filmem nesoucím název Waterworld.
Waterworld se objevil na plátnech v roce 1995 a jedná se o postapokalyptický snímek, jehož režisérem je Kevin Reynolds. Ve filmu si zahrál například Kevin Costner nebo Dennis Hopper. Film ukazoval, jak by svět vypadal, kdyby roztál polární ledovec. V důsledku toho byl téměř celý svět zaplaven vodou.
Trailer ukazuje, na co vše se můžeme ve hře Sunkenland těšit. Jakožto hráč si sami vybudujete svoji vlastní základnu, na které si budete například pěstovat zeleninu či vyrábět další nástroje. Dále budete moct prozkoumávat podmořský svět, ale i nějaké ostrovy, na kterých se můžete setkat i s nějakými nepřáteli. Největším překvapením pro mě nejspíše bylo, že titul vám nabídne i nějaké ty střelné zbraně.

Pokud vás titul Sunkenland zaujal, nezapomeňte si jej přidat do svého seznamu přání na Steamu.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn