Cyberpunk 2077 Johnny Silverhand

Tancujte se Silverhandem v Cyberpunk 2077

6. 11. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Cyberpunk 2077 je titul, který si prošel peklem, aby se dostal tam, kde je teď. Nicméně není třeba připomínat bolestivé uvedení hry, neboť je to již pradávná historie. Ačkoliv CP2077 prošel několika změnami a získal své první a zároveň poslední DLC, Phantom Liberty, stále mě mrzí jedna věc – nedostatečná interakce s přáteli. Tohle je podle mě největší problém celé gamesy, neboť jakmile dokončíte úkoly pro společníky, většinou o nich už neuslyšíte.

Proto jsem rád, že existují šikovní jedinci, známí jako moddeři, protože díky nim lze tyto strasti alespoň trochu napravit. Existuje spousta modifikací, které vám zlepší romantické vztahy: vaši drahou polovičku můžete například pozvat k sobě do pokojů, probouzet se vedle ní, objímat ji, kdykoliv ji políbit apod. Jiné zase mohou rozšířit textové zprávy, jež vám v průběhu hry posílají. V dnešním článku se podíváme právě na jednu takovou fanouškovskou úpravu, která sice nezlepšuje romantické či sexuální vztahy, ale přidává zajímavou interakci – tančení.

Autor modifikace: Deceptious

V Cyberpunk 2077 je mnoho klubů, které můžete navštívit, ale na výběr zde není mnoho aktivit, jež byste mohli vyvádět. Proto modder s přezdívkou Deceptious vytvořil modifikaci (kterou stáhnete na Nexusmods) s názvem Dance Off, díky níž lze ostatní postavy vyzvat k tanci. Můžete si tak zatrsat s Judy, Panam, Riverem, Kerrym, Jackiem, Reedem, Alexem, Johnnym a So Mi na pěti tanečních parketech v Night City, včetně Keanu Reevese a Idrise Elby.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.