Little Nightmares II – vysílání a jeho následky

Tarsier Studios naznačuje nový projekt

30. 5. 2022
 

Tarsier Studios se do povědomí hráčů dostalo zejména díky sérii Little Nightmares, kdy si oba dva díly u fanoušků i herních kritiků drží velice kladná hodnocení. V dubnu roku 2017 se vůbec poprvé objevila malá dívka ve žluté pláštěnce, osamocená v jakémsi děsivém světě, kde nebezpečí číhá na každém kroku. Hráči si tento roztomile hororový kousek rychle oblíbili a samozřejmě lačnili po nášupu. Minulý rok jsme se dočkali prequelu, ale najednou ve vzduchu začalo poletovat hned několik otázek, na které ovšem jen tak nedostaneme odpovědi. Tarsier Studios totiž krátce po vydání druhého dílu oznámilo, že na dalším pokračování Little Nightmares pracovat již nebude. To sice neznamená, že se série nebude i do budoucna nadále rozrůstat, ale vydavatel Bandai Namco ji svěří jinému vývojářskému týmu (prozatím nevíme komu).

Tarsier Studios nám tak konečně lehce poodhalili jejich nový projekt, na kterém nyní pracují. I když toho zatím nevíme mnoho, na jejich sociálních sítích se objevilo několikavteřinové video, v jehož pozadí můžeme zahlédnout dům a automobil na silnici v potemnělých barvách celé scény. Ke zklamání fanoušků bohužel můžeme s jistotou říct pouze to, že určitě nejde o Little Nightmares 3, ale první ukázky naznačují podobně temně laděný projekt. Zatím si budeme muset počkat na to, až nám vývojáři prozradí více.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.