Teardown náhled

Teardown již brzy opustí Early Access

6. 4. 2022
Zdroj náhledu: Tuxedo Labs

29. října v roce 2020 vyšel v předběžném přístupu titul nesoucí název Teardown, kterému se někdy přezdívá „simulátor ničení“. Na Steamu si velice rychle našel své fanoušky, a tak se teď může pyšnit 35 tisíci recenzí, z nichž 96 % je kladných, což hru řadí do kategorie „Extrémně kladné“. Teardown je hlavně oblíbený díky možnosti zničit téměř vše okolo vás, a to hned několika způsoby. Naprosto chápu, že titul si našel místo v srdci několika tisíců hráčů tak rychle, přece jen bourat věci kolem sebe je v určité míře docela uspokojující, že ano?

Vývojářské studio Tuxedo Labs, které stojí za tímto počinem, potvrdilo, že Teardown opustí Early Access 21. dubna tohoto roku. Cena titulu se nijak měnit nebude, což znamená, že na Steamu si jej budete moci zakoupit za necelých dvacet eur. Kompletní singleplayerová kampaň vyšla minulý rok v prosinci, není tedy divu, že vydání plné hry je již za dveřmi.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.