House Flipper 2 se ukazuje v gameplay traileru

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Frozen District
Již v únoru tohoto roku bylo představeno pokračování proslule známého simulátoru, a to House Flipper 2. Jak se ukázalo, renovovat zničené domy hráče jednoduše baví a první díl se tak velice rychle stal populární. Ani samotné vývojářské studio nečekalo takovou podporu od hráčské komunity, nicméně odvděčili se jim několika DLC k prvnímu dílu a poté také oznámením právě House Flipper 2.
V novém gameplay traileru můžeme vidět renovaci naprosto rozpadlého baráku, který samozřejmě bez problému proměníme v krásný domeček, vhodný pro rodiny s dětmi. Hned na první pohled si můžete všimnout lepšího vizuálního zpracování, než tomu bylo u prvního dílu.
O pokračování také v minulosti promluvil Jakub Bujas, vedoucí týmu Frozen District, který řekl: „Zaměřením bude udělat věci lépe než u House Flipper 1. Máme správné nástroje, dovednosti, zkušenosti i zpětnou vazbu. Rozhodně chceme přidat co nejvíce předmětů, se kterými bude možná interakce.“ Dle jeho slov tedy chtějí pokračování dovést téměř k dokonalosti, tak uvidíme, jak se jim to povede.

House Flipper 2 vyjde někdy v roce 2023, přesné datum zatím oznámeno nebylo. Pokud vás titul zaujal, nezapomeňte si jej přidat do svého seznamu přání na Steamu.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn