House Flipper 2

House Flipper 2 se ukazuje v gameplay traileru

25. 9. 2022
Zdroj náhledu: Frozen District

Již v únoru tohoto roku bylo představeno pokračování proslule známého simulátoru, a to House Flipper 2. Jak se ukázalo, renovovat zničené domy hráče jednoduše baví a první díl se tak velice rychle stal populární. Ani samotné vývojářské studio nečekalo takovou podporu od hráčské komunity, nicméně odvděčili se jim několika DLC k prvnímu dílu a poté také oznámením právě House Flipper 2.

V novém gameplay traileru můžeme vidět renovaci naprosto rozpadlého baráku, který samozřejmě bez problému proměníme v krásný domeček, vhodný pro rodiny s dětmi. Hned na první pohled si můžete všimnout lepšího vizuálního zpracování, než tomu bylo u prvního dílu.

O pokračování také v minulosti promluvil Jakub Bujas, vedoucí týmu Frozen District, který řekl: „Zaměřením bude udělat věci lépe než u House Flipper 1. Máme správné nástroje, dovednosti, zkušenosti i zpětnou vazbu. Rozhodně chceme přidat co nejvíce předmětů, se kterými bude možná interakce.“ Dle jeho slov tedy chtějí pokračování dovést téměř k dokonalosti, tak uvidíme, jak se jim to povede.

House Flipper 2 vyjde někdy v roce 2023, přesné datum zatím oznámeno nebylo. Pokud vás titul zaujal, nezapomeňte si jej přidat do svého seznamu přání na Steamu.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.