The Casting of Frank Stone - úvod

The Casting of Frank Stone, DBD se rozrůstá 

9. 12. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Behaviour Interactive odhalilo novou singleplayerovou hru. Zasadili ji rovněž do univerza Dead by Daylight a měla by se objevit již v příštím roce. Titul nese název The Casting of Frank Stone. Fanoušci Dead by Daylight znají hru jako hororovku 1v4 (killer vs přeživší). The Casting of Frank Stone má však přinést úplně jiný zážitek, než na jaký jsou hráči zvyklí. 

Pro tento projekt spojilo Behaviour Interactive své síly se Supermassive Games. Ti jsou známí na poli hororových her především díky titulům jako Until Dawn, The Quarry či Little Nightmares. Co přinese toto partnerství, ukáže až čas. Fanoušci však očekávají, že by Supermassive Games mohlo přispět do mlýnku svými děsivými monstry, což by bylo jistě velmi zajímavé. 

The Casting of Frank Stone by tak měl vyjít v roce 2024 na PS5, Xbox Series X/S a samozřejmě PC. Mathieu Cote z Behaviour byl nadšený, když mohl potvrdit oficiální detaily nového vstupu do již zajeté franšízy. Prozradil, že nadcházející titul má srdceryvný příběhem, jenž se odehrává ve světě Dead by Daylight. Vše by mělo fungovat na podobném principu jako u The Dark Pictures: Anthology. Hráč dostane možnost rozhodovat o tom, jak se utvoří příběh hry. 

Příběh by se měl odehrávat ve fiktivní lokaci Cedar Hills ve které se bude skupina mladých lidí snažit odhalit odkaz jistého Franka Stonea. Prozatím se vůbec neví, zda se v tomto titulu objeví někdo z našich známých ze hry Dead by Daylight. Ať už se jedná o přeživší, či vrahy. Možná dostaneme úplně nové postavy, kdo ví? 

Trailer nám ukazuje partu čtyř neznámých nových tváří a muže, jenž se ukrývá v podzemí. Celé to působí dojmem, že se jedná o killera a čtyři přeživší. Vzhledem k tomu, že se má jednat o singleplayer. Hráči si zřejmě tak mohou zahrát vždy jen za jednu postavu v danou chvíli. V traileru můžete zachytit i obraz háku, jenž je pro hru Dead by Daylight typický. Video má velmi děsivou atmosféru. Prozatím tak fanouškům nezbývá nic jiného než si počkat na příští rok. 

Zdroj: igdb.com

Zdroj: gamerant.com

Petra Svobodová

Ke hraní se dostala jako malá, když s tatínkem hráli na TV konzoli Maria a tanky. Na střední začala hrát s nejlepší kamarádkou wowko a už u hraní zůstala. Nejoblíbenější herní sérií je Dragon Age (dohraná snad milionkrát). Převážně hraje hororovky a příběhové hry. Ráda si přečte dobrou knihu, sleduje horory a miluje kávu.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.