the Hunter: Call of the Wild – Halloween achievement

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Expansive Worlds

Titul the Hunter: Call of the Wild, který vyšel již v roce 2017, se stále řadí mezi nejlepší lovecké simulátory všech dob. Komunita hráčů je v rámci stylu a zaměření hry poměrně vysoká. Denně hraje v průměru vždy kolem 5–6 tisíc hráčů v hlavní herní čas. Vzhledem k právě probíhajícímu Halloweenu se tak všichni ptají, zda bude i letos halloweenský event a samozřejmě, zda bude možnost získat halloweenské achievementy na Steamu.

theHunter Call of the Wild boars

Vzhledem k faktu, že vývojáři umístili do hry sezónní event achievement, očekávali hráči, kteří se řadí do kategorie Steam achievement hunterů možnost získat halloweenský achievement. Bohužel se tak již po několikátý rok nestane. V rámci této informace se ještě více rozohnila nevole z řad komunity i mimo tyto lovce úspěchů, kteří požadují zpřístupnění halloweenského eventu a možnost získat tyto sezónní achievementy nebo jejich odstranění.

Diskuse má na Steamu již přes 120 komentářů. Někteří komentující vybízeli, aby lidé bojkotovali DLC a všechny doplňky, které je možné do hry pořídit. Následně přece jen jeden z vývojářů reagoval na nastalou situaci.

„Naším záměrem bylo vrátit tuto funkci na letošní Halloween, ale protože jsme narazili na problémy, nestálo nám za to riskovat, že by tento doplněk mohl způsobit další problémy. Vzal jsem v úvahu všechny vaše připomínky a budu o tom více diskutovat s týmem.“ – ASGJaxy [vývojář] – Expansive Worlds

call of the wild

Celou situaci budeme i dále sledovat. Je však jisté, že někteří hráči byli přece jen lehce uspokojeni, když konečně někdo z vývojářského týmu zareagoval.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn