the Hunter Call of the Wild dlc

theHunter: Call of the Wild – kačenky budou hezčí

5. 6. 2022
Zdroj náhledu: Expansive Worlds

Jak jsme vás v nedávné době informovali, hra theHunter: Call of the Wild se rozroste o novou rezervaci, tedy konkrétně o Revontuli Coast. Vzhledem k tomu, že nová rezervace zavede lovce do Finska, tedy „země tisíců jezer“, to s sebou přináší i mnoho druhů vodního ptactva. Na vodní ptactvo se zaměřuje nová aktualizace, která dorazí zdarma spolu s rozšířením Revontuli Coast

Vodní ptactvo v theHunter: Call of the Wild bude přepracováno

Jak sami vývojáři prozrazují, přepracování vodního ptactva bylo poměrně dlouho očekávaným prvkem, který byl na programu. O připravovaných změnách se podrobně rozepsal vedoucí designér Troy Schram, který prozrazuje něco málo z očekávaných změn. Nutno zmínit, že tyto změny si částečně přála i bohatá komunita lovců, kteří hru udržují stále velmi populární.

V případě Rancho Del Arroyo byl přidán lov horských ptáků a bažantů, v případě rezervace Mississippi Acres byla implementována „obojživelná vodní technologie“ prostřednictvím aligátorů a interakce s prostředím pomocí mývalů a popelnic. 

Kompletní předělávkou projdou i kachny. Kachny nejsou nyní vázány na domovské oblasti. Skupiny kachen si vybírají své potřebné zóny náhodně v reálném čase a nejsou vázány na konkrétní domovské oblasti. 

Zároveň bylo přidáno několik druhů kachen a hus, díky čemuž se odbourala jednotvárnost, a tak se stávalo, že hráči kachny a husy lovili spíše nahodile a raději běželi ihned jinam. To mění tento prvek, díky kterému jsou některé kachny rychlejší než jiné, případně některé druhy jsou více plaché.

Všechny tyto nové prvky vodního ptactva budou implementovány zcela zdarma v rámci theHunter: Call of the Wild Revontuli Coast. Termín vydání však stále ještě nebyl potvrzen, a tak nezbývá než čekat.

Podrobné vyjádření se můžete dočíst zde.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.