the Hunter Call of the Wild dlc

theHunter: Call of the Wild - Revontuli Coast

16. 5. 2022
Zdroj náhledu: Expansive Worlds

Titul the Hunter: Call of the Wild , který vyšel již v roce 2017, se řadí mezi nejlepší lovecké simulátory všech dob. Díky stálému zájmu hráčů a aktivní komunitě se vývojáři o hru opravdu starají, a tak pro ni oznámili již dvanáctou novou rezervaci v podobě DLC.

Finsko jako na dlani ve the Hunter: Call of the Wild - Revontuli Coast

„Vítejte ve Finsku, v zemi, která se může pochlubit jedněmi z nejkrásnějších loveckých revírů severní Evropy! Pobřežní oblast Revontuli se nachází na severním okraji Baltského moře a zve vás na průzkum rozsáhlého souostroví, které překypuje životem. V právě probíhajícím vrcholu ptačí sezóny se vydáte na lov bezpočtu vodních ptáků, kachen a pozemních ptáků. Žije zde i větší lovná zvěř, třeba medvěd hnědý, los evropský a jelenec běloocasý. Zažijte vzrušení při číhání na kořist pod kouzelnou polární září a objevte nové vzrušující lovecké příležitosti během putování touto „zemí tisíce jezer“.“

– Expansive Worlds

Mezi zásadní vlastnosti celého rozšíření se pak řadí:

  • Nová oblast k průzkumu o rozloze 64 kilometrů čtverečních plná velmi rozmanité přírody, která se rozpíná na skalnatých souostrovích, v divočinách, hustých smrkových porostech a pulzujících hornatých oblastech.
  • V této oblasti naleznete více než 19 různých druhů zvířecích druhů v rámci jedné rezervace.
  • A dokonce se budete moci nechat okouzlit polární září, která mysteriózně rozzáří noční oblohu a dopřeje vám potěchu pro oko i duši během lovu.
  • Vývojáři, jak je jejich zvykem, nezapomněli ani na pozoruhodné geografické pamětihodnosti.

Více o DLC Revontuli Coast se dozvíte zde.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.