Tim Burton spojí síly s Netflixem ve spolupráci na seriálu Wednesday

Share on facebook
Sdilet
Share on twitter
Sdílet
Share on linkedin
Sdílet
Zdroj: twitter.com/NXOnNetflix

Netflix na nás začal chrlit jednu novinku za druhou. Po včerejším oznámení anime seriálu Dota: Dragon’s Blood jsme se dnes dozvěděli dokonce i o přípravě nového televizního seriálu jménem Wednesday. Nejen že seriál bude inspirován Addamsovou rodinou, ale půjde také o debut tvorby Tima Burtona na poli televizní režie. Už jen spojení právě Addamsovy rodiny a Tima Burtona slibuje jistě zajímavou podívanou.

Celý seriál se bude točit kolem mladé dívky Wednesday. Tu si lidé zamilovali právě kvůli jejímu stoickému výrazu v jakékoliv situaci.

V osmi epizodách tohoto chystaného hraného seriálu se podíváme do speciální akademie Nevermore. Během studia na této škole se Wednesday bude snažit naučit kontrolovat své psychické schopnosti a zamezit vražednému řádění v místním městečku, k tomu všemu samozřejmě přibydou ještě klasické středoškolské problémy a obávaná příprava na dospělost. 

Tim Burton je velkým fanouškem Addamsovy rodiny, a tak není divu, že se režie sám ujal. Přece jen vyprávění o sociálních outsiderech je styl jeho tvorby a za sebou má už nespočet takovýchto emotivních příběhů, např. Střihoruký Edward, Batman, Alenka v říši divů, Mrtvá nevěsta a mnoho dalších. 

Datum vydání ani herecké obsazení zatím Netflix neuvedl, přesto už si seriál získal srdce tisíců fanoušků po celém světě.

Share on facebook
Sdilet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Share on linkedin
Sdílet na LinkedIn