Wednesday - Cover

Tim Burton spojí síly s Netflixem ve spolupráci na seriálu Wednesday

18. 2. 2021
Zdroj náhledu: Netflix

Netflix na nás začal chrlit jednu novinku za druhou. Po včerejším oznámení anime seriálu Dota: Dragon’s Blood jsme se dnes dozvěděli dokonce i o přípravě nového televizního seriálu jménem Wednesday. Nejen že seriál bude inspirován Addamsovou rodinou, ale půjde také o debut tvorby Tima Burtona na poli televizní režie. Už jen spojení právě Addamsovy rodiny a Tima Burtona slibuje jistě zajímavou podívanou.

Celý seriál se bude točit kolem mladé dívky Wednesday. Tu si lidé zamilovali právě kvůli jejímu stoickému výrazu v jakékoliv situaci.

Are you ready for the best Wednesday ever? A Wednesday Addams live action series following the spooky icon’s coming of age is coming to Netflix. And with it, Tim Burton will be making his TV directorial debut! pic.twitter.com/rKQ7oZU645
— Netflix Geeked (@NetflixGeeked) February 17, 2021

V osmi epizodách tohoto chystaného hraného seriálu se podíváme do speciální akademie Nevermore. Během studia na této škole se Wednesday bude snažit naučit kontrolovat své psychické schopnosti a zamezit vražednému řádění v místním městečku, k tomu všemu samozřejmě přibydou ještě klasické středoškolské problémy a obávaná příprava na dospělost.

Tim Burton je velkým fanouškem Addamsovy rodiny, a tak není divu, že se režie sám ujal. Přece jen vyprávění o sociálních outsiderech je styl jeho tvorby a za sebou má už nespočet takovýchto emotivních příběhů, např. Střihoruký Edward, Batman, Alenka v říši divů, Mrtvá nevěsta a mnoho dalších.

Datum vydání ani herecké obsazení zatím Netflix neuvedl, přesto už si seriál získal srdce tisíců fanoušků po celém světě.

Tagy:

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.