Tower of Fantasy vyjde příští měsíc

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Hotta Studio

MMORPG Tower of Fantasy vyšlo již minulý rok v Číně na PC a mobily, a nyní je konečně známo datum vydání pro zbytek světa. Hra bude k dispozici na PC (Steam i Epic Games Store) a mobily (App Store i Google Play) od 11. srpna 2022. Globální datum vydání bylo oznámeno jak vydavatelem Level Infinite, tak vývojářským týmem z Hotta Studio. Zájem hráčů je prý obrovský. Uzavřené bety se zúčastnilo více než milion hráčů a hned tři miliony se do hry již předregistrovaly.

V Tower of Fantasy bylo lidstvo kvůli nedostatku zdrojů a energie donuceno opustit Zemi a vytvořit novou civilizaci na planetě zvané Aida. Lidská chamtivost ovšem ani v novém domově neznala mezí, když byla zpozorována kometa Mara a v ní objevena neznámá, ale nesmírně mocná energie zvaná Omnium. Lidé postavili věž, aby kometu zachytili, ale to vedlo k velké katastrofě. Vytvořte si partu s přáteli, abyste mohli čelit silným nepřátelům, objevujte velký živoucí otevřený svět a poznávejte jedinečné příběhy každé postavy. Formujte svůj bojový styl díky pestré nabídce herních postav, ale také zbraní a dalších schopností.

Vizuální stránka titulu Tower of Fantasy je kombinací anime s prvky sci-fi a cyberpunku. Na oficiálním webu se můžete už teď registrovat.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn