Trek To Yomi

Trek To Yomi bude černobílá samurajská řežba

5. 5. 2022
Zdroj náhledu: Igdb.com

Pro všechny fanoušky Japonska a jeho samurajů je tu skvělá zpráva. Vychází další hra, která se zabývá slavnými japonskými bojovníky na cestě za pomstou. Hra Trek To Yomi má oficiálně dát poctu snímkům Akiry Kurosawy, legendárního japonského režiséra, který má na svědomí filmy jako Ran, Splašený vlak, Nebe a peklo nebo Krvavý trůn. Ve hře budete ovládat Hirokiho, vydávajícího se pozabíjet všechny lotry, kteří zničili jeho rodnou vesnici.

Bude se tak jednat o řežbu, kde hlavní hrdina bude mít nejenom svou superostrou nabroušenou katanu, ale zároveň i nějaké zbraně na dálku. Hra také slibuje jednoduché ovládání, tedy lehký a těžký útok, odrážení a krytí. Trek To Yomi bude i součástí Xbox Game Pass (takže bude na Xbox One a Xbox Series X/S) a bude dostupná také na PC, Playstation 4 a PlayStation 5. Hra má působit jako nádherné černobílé divadlo, což ukazuje i launch trailer.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.