Uncharted-4-–-logo (1)

Uncharted 4 se dostaví na PC

27. 5. 2021
Zdroj náhledu: PlayStation

V prezentaci, která byla včera vydaná v rámci Sony „Investor Relations“ se titul Uncharted 4, co byl dříve jen exkluzivně pro PS4 objevil pod nápisem „New Groth Vectors: PlayStation studios.“ Na samotném snímku můžeme spatřit také Days Gone, ten vyšel na PC minulý týden. Podle snímku to ale vypadá že se Sony bude také chtít zaměřit na mobilní platformy, ale zatím není žádné vyjádření.

Zdroj: Sony

Sony už dříve prohlásilo, že se chystá vydat více svých titulů pro PC, jelikož v tom vidí možnost, jak zvýšit návratnost investic do stávajících her a zároveň díky tomu vytvořit novou fanouškovskou základnu. 

Jedná se o dobrý krok, protože Sony má pár dobrých titulů, které by stálo za to si zahrát na PC, jako třeba God of War, Ghost of Tsushima, The Last of Us Part II, Final Fantasy VII Remake a další. Samozřejmě je otázka, jestli se do toho nebude chtít vložit samotný Epic Games a zajistit si další exkluzivity. Pokud by to nastalo můžeme jen doufat, že Sony odmítne, ale nakonec vše je jen otázka peněz.

Dnes 27. května se nezapomeňte dívat na State of Play, kde nám odhalí nové informace ohledně Horizon Forbidden West.

Zdroj: Pcgamer

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.