Sonic the Hedgehog – úvodka

Modrý ježek Sonic oslavuje 30. narozeniny

26. 5. 2021
Zdroj náhledu: Paramount Pictures

Věřte nebo ne, ale je to už krásných třicet let, co se na scéně ukázal modrý ježek jménem Sonic. Tento rok je to skutečně 30. výročí vydání úplně první hry společnosti Sega v roce 1991, kde se tento malý rychlík objevil. Za tu dlouhou dobu na svém kontě má několik seriálů, filmů a obrovské množství her.

Sega nám přislíbila už na rok 2020 spoustu novinek, ale světlo světa nespatřily všechny sliby, nejspíše kvůli pandemii. Letos se to ale změní! V rámci oslav se už zítra dočkáme přímého livestreamu Sonic Central, během kterého by se měly poodhalit některé připravované projekty, jako je například pokračování filmu Sonic The Hedgehog jež má vyjít v dubnu příštího roku. Dalším projektem je také animovaný seriál o dvaceti čtyřech dílech – Sonic Prime na Netflix, o kterém toho doteď moc nevíme.

Zdroj: igdb.com

Herní fanoušci jistě už zaznamenali na francouzském webu nedávno oznámenou kolekci na PS4, Sonic Collection. Zatím se neví, jaké hry bude obsahovat.

Stream startuje už zítra 27. května od 18 hodin na platformách YouTube a Twitch.

Sonicovi přejeme všechno nejlepší a těšíme se na další sonické dobrodružství.

Zdroj: pcgamer.com

Tagy:

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.