Dead Island 2

Uniklo možné datum vydání Dead Island 2

19. 8. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Pokračování, na které jsme se tak dlouho těšili, je už dost možná už za rohem. Prostřednictvím internetového obchodu Amazon unikla řada nových informací o chystaném titulu Dead Island 2 včetně možného data vydání, které je stanoveno na začátek roku 2023.

Dead Island 2 byl poprvé oznámen na konferenci E3 v roce 2014, od té doby prošla hra mnohými změnami a ve vývoji zůstala mnohem déle, než se očekávalo. Nyní dostali fanoušci této potenciální herní série naději v podobě twitterového příspěvku uživatele Wario64, který stihl uniklé informace zaznamenat a zveřejnit, jelikož Amazon je okamžitě stáhl.

Podle Amazonu bylo datum vydání stanoveno na 3. únor 2023, což připadá na pátek, kdy se obvykle hry vydávají. S jistotou se však data držet nemusíme, jelikož podle zkušeností byly hry i tak později odloženy. Děj se bude odehrávat v Los Angeles, kde najdeme mnoho lokací, jako je Beverly Hills nebo Venice Beach, kterou jsme viděli v traileru už v roce 2014.

Další detaily ze hry zahrnují šest unikátních postav, ze kterých je možné si jednu vybrat. Každá z nich má unikátní osobnost a možnost dialogů, avšak schopnosti jsou plně přizpůsobitelné. Dead Island 2 by měl obsahovat nový systém schopností. Ve hře by se měla objevit nová spousta zombíků, kteří vypadají a reagují realisticky. Konkrétní typy zombies jsou zatím neznámé.

Dead Island 2 byl poprvé oznámen v roce 2014 a od té doby se na jeho vývoji se vystřídala celkem tři studia. Původně na něm pracovalo studio Yager, než vývoj hry převzalo studio Sumo Digital. V roce 2019 pak vývoj převzalo Dambuster, interní studio Deep Silveru. Nám tedy nezbývá nic jiného než čekat na novinky, které přinesou samotní vývojáři. Nejblíže by k tomu mohlo dojít na Gamescomu, který je již za rohem.

Anežka Ebrová

Anežka je hráčka již od dětských let. Její vášeň propukla již na základní škole díky školním počítačům, kde ztrácela pojem o časoprostoru. Mezi její první herní lásky patří série Half-Life. No a jak se říká, stará láska nerezaví. Hry od Valve prostě zbožňuje stejně jako střílečky a skákačky. Mezi její další koníčky patří hlavně sport, cestování, knihy a deskovky. Avšak její láskou zůstávají vždy hry, stejně jako pivo - tanková Plzeň 12° středně vychlazená.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.