Uniklo možné datum vydání Dead Island 2

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com

Pokračování, na které jsme se tak dlouho těšili, je už dost možná už za rohem. Prostřednictvím internetového obchodu Amazon unikla řada nových informací o chystaném titulu Dead Island 2 včetně možného data vydání, které je stanoveno na začátek roku 2023.

Dead Island 2 byl poprvé oznámen na konferenci E3 v roce 2014, od té doby prošla hra mnohými změnami a ve vývoji zůstala mnohem déle, než se očekávalo. Nyní dostali fanoušci této potenciální herní série naději v podobě twitterového příspěvku uživatele Wario64, který stihl uniklé informace zaznamenat a zveřejnit, jelikož Amazon je okamžitě stáhl.

Podle Amazonu bylo datum vydání stanoveno na 3. únor 2023, což připadá na pátek, kdy se obvykle hry vydávají. S jistotou se však data držet nemusíme, jelikož podle zkušeností byly hry i tak později odloženy. Děj se bude odehrávat v Los Angeles, kde najdeme mnoho lokací, jako je Beverly Hills nebo Venice Beach, kterou jsme viděli v traileru už v roce 2014.

Další detaily ze hry zahrnují šest unikátních postav, ze kterých je možné si jednu vybrat. Každá z nich má unikátní osobnost a možnost dialogů, avšak schopnosti jsou plně přizpůsobitelné. Dead Island 2 by měl obsahovat nový systém schopností. Ve hře by se měla objevit nová spousta zombíků, kteří vypadají a reagují realisticky. Konkrétní typy zombies jsou zatím neznámé.

Dead Island 2 byl poprvé oznámen v roce 2014 a od té doby se na jeho vývoji se vystřídala celkem tři studia. Původně na něm pracovalo studio Yager, než vývoj hry převzalo studio Sumo Digital. V roce 2019 pak vývoj převzalo Dambuster, interní studio Deep Silveru. Nám tedy nezbývá nic jiného než čekat na novinky, které přinesou samotní vývojáři. Nejblíže by k tomu mohlo dojít na Gamescomu, který je již za rohem.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn