ATS 1.45 - odbočka

První informace o aktualizaci 1.45 pro ETS2 a ATS přicházejí

16. 6. 2022
Zdroj náhledu: SCS Software

Po nedávno vydaném updatu 1.44 pro české hry Euro Truck Simulator 2 (ETS2) a American Truck Simulator (ATS) přicházejí první informace o aktualizaci následující. Ta by měla s největší pravděpodobností nést označení 1.45. Výčet novinek samozřejmě není kompletní a bezpochyby se později dočkáme dalších informací.

Euro Truck Simulator 2 (ETS2)

Zdroj: SCS Software

Jednou z novinek v nadcházející verzi 1.45 pro ETS2 bude aktualizace rozšíření Krone Trailer Pack. Ta pro majitele tohoto DLC přinese podobiznu výrobního závodu Krone v Německu, do něhož, případně z něhož, budeme našimi tahači převážet různé díly. České studio SCS Software mělo navíc možnost tento výrobní závod osobně navštívit a pořídit několik snímků, tudíž bychom se měli dočkat skutečně autentického zpracování.

Další novinkou budou dva nové typy přívěsů stejnojmenné značky. Konkrétně jde o plachtový přívěs Krone Paper Liner a Krone Profi Liner Building. Zároveň s těmito novými přívěsy vyjdou různé volitelné doplňky apod. Více informací naleznete na oficiální stránce studia.

American Truck Simulator (ATS)

Zdroj: SCS Software

Sesterská hra, American Truck Simulator, zase potěší vlastníky posledního mapového rozšíření Wyoming. Do nejnovějšího státu přibude pohraniční městečko Cody, které bude obsahovat ochutnávku zcela nového odvětví, jež v budoucnu ve hře navštívíme, především pak v nadcházejícím rozšíření Montana.

Spolu s městečkem Cody se dočkáme i zcela nové dálnice US Route 14. K tomu navíc bychom měli mít možnost navštívit více míst v Yellowstonském národním parku. I v tomto případě navštivte, pro další informace, oficiální stránku studia.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.