Like A Dragon Infinite Wealth – dva hrdinové spolu

V Like a Dragon: Infinite Wealth budete mít vlastní pokémony

29. 12. 2023
Zdroj náhledu: @RGGStudio

Like a Dragon je známá nejen skvělým příběhem a vynikajícím ztvárněním charismatu jednotlivých postav, ale také ztřeštěnými vedlejšími aktivitami, které doprovázejí hru. Stejně tak to bude i v prozatímním posledním díle, který se pomalu, ale jistě blíží. Pokud jste fanoušky a nechcete si pokazit překvapení ohledně nových bláznovin, které si Ryu Ga Gotoku Studio připravilo, je lepší nepokračovat v čtení tohoto článku.

Ryu Ga Gotoku Studio oznámilo, že očekávaný díl ze série Yakuza s názvem Like a Dragon: Infinite Wealth bude disponovat režimem podobným Pokémonům. Infinite Wealth má být vydáno v lednu 2024, proto není překvapivé, že RGG Studio postupně zveřejňuje informace o hře, aby co nejvíce navnadilo fanoušky a zároveň je nadchlo novinkami, které připravilo. Minulý týden například studio oznámilo, že Infinite Wealth bude mít roguelike funkci v podobě nového dungeonu, který se mění pokaždé, když do něj vstoupíte… už teď bych si měl udělat zásobu klávesnic.

Podle zahraničního časopisu Gematsu bude Like a Dragon: Infinite Wealth disponovat režimem podobným Pokémonům s názvem Sujimon. Tito nebezpeční jedinci budou moci být nalezeni po celé nové mapě. Ichiban Kasuga (jehož můžete znát ze sedmého dílu Like a Dragon) může některé Sujimony po jejich poražení naverbovat do svého týmu a vytvořit tým šesti jedinců, kteří se zúčastní turnaje v Sujimon Stadium. Existují i další způsoby, jak získat nové Sujimony, například bojovat s nimi v dočasných nájezdech. Stejně jako u Pokémonů budou mít i tito Sujimoni různé typy a dovednosti, které Ichiban bude moci posilovat a aktivovat jejich schopnosti, což nakonec povede k jejich vývoji.

Ryu Ga Gotoku Studio

V článku se rovněž uvádí, že Ichiban dostane exkluzivní povolání nazvané Sujimancer, které mu umožní přivolávat Sujimony do běžných bitev. Tato třída bude silnější, čím více Sujimonů Ichiban naverbuje a vycvičí, což mu pak poskytne různé útoky. Ačkoliv si úplně nedokážu představit, jak tato aktivita bude fungovat a jaké praštěné úkoly bude potřeba plnit pro vylepšení svých Sujimonů, rozhodně se jedná o zajímavý nápad, který vás odvede od emocionálního děje.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.