V novém Horizonu budeme hrát za horolezce z klanu Carja

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com
Tajemným hlavním hrdinou hry Horizon Call of the Mountain je Ryas, mistr horolezectví z klanu Shadow Carja, ačkoli podle infografiky vydané společností Guerrilla Games „o jeho vzhledu není mnoho známo“. To je samozřejmě proto, že vy jste touto postavou, takže pokud ve hře nebude nějaké pěkné zrcadlo, tváře protagonisty se nedočkáte.
Víme, že v této exkluzivitě bude hrát obrovskou roli šplhání, takže dává smysl, že je to jedna z Ryasových hlavních schopností. „Ryas se narodil do vznešené rodiny v klanu Carja, je cílevědomý a zkušený, i když ztratil víru v sebe sama,“ píše se v úryvku. „Poté, co se v mládí stal mistrným horolezcem, z něj čas strávený jako Stínový Carja udělal také schopného bojovníka a lovce strojů, zběhlého v zacházení s lukem.“

Ryas si sice ponechal svůj oděv Stínového Carji, ale odstranil z něj všechny emblémy a insignie. „Ví, že jeho minulé činy, včetně jeho role v sekvestraci mladého prince Itamena, mu svět nikdy neodpustí,“ pokračuje shrnutí. „Přesto se snaží získat zpět svou čest.“ Je to poprvé, co si ve hře Horizon zahrajeme za někoho jiného než za Aloy, ačkoli hrdinka z hlavních titulů se podle Guerrilla Games objeví alespoň v malé roli. Předobjednávky na nový headset od Sony jsou již několik dní spuštěné a vy si nový VR headset můžete objednat v bundlu společně s Call of the Mountain.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn