Horizon Call of the Mountain’s

V novém Horizonu budeme hrát za horolezce z klanu Carja

28. 11. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Tajemným hlavním hrdinou hry Horizon Call of the Mountain je Ryas, mistr horolezectví z klanu Shadow Carja, ačkoli podle infografiky vydané společností Guerrilla Games „o jeho vzhledu není mnoho známo“. To je samozřejmě proto, že vy jste touto postavou, takže pokud ve hře nebude nějaké pěkné zrcadlo, tváře protagonisty se nedočkáte.

Víme, že v této exkluzivitě bude hrát obrovskou roli šplhání, takže dává smysl, že je to jedna z Ryasových hlavních schopností. „Ryas se narodil do vznešené rodiny v klanu Carja, je cílevědomý a zkušený, i když ztratil víru v sebe sama,“ píše se v úryvku. „Poté, co se v mládí stal mistrným horolezcem, z něj čas strávený jako Stínový Carja udělal také schopného bojovníka a lovce strojů, zběhlého v zacházení s lukem.“

Ryas si sice ponechal svůj oděv Stínového Carji, ale odstranil z něj všechny emblémy a insignie. „Ví, že jeho minulé činy, včetně jeho role v sekvestraci mladého prince Itamena, mu svět nikdy neodpustí,“ pokračuje shrnutí. „Přesto se snaží získat zpět svou čest.“ Je to poprvé, co si ve hře Horizon zahrajeme za někoho jiného než za Aloy, ačkoli hrdinka z hlavních titulů se podle Guerrilla Games objeví alespoň v malé roli. Předobjednávky na nový headset od Sony jsou již několik dní spuštěné a vy si nový VR headset můžete objednat v bundlu společně s Call of the Mountain.

František Hampl

K prvním hrám přičuchl už ve školce, ale do hraní ho pořádně až na základce vtáhla první Mafie, druzí simíci a třetí Heroes of Might and Magic. Hry ho od té doby nepustily, PC velice rychle doplnil „PSPéčkem“, od kterého přesedlal k větším konzolím, a dnes už je hrdým konzolistou. Jeho hlavním zájmem jsou příběhové adventury a RPGčka, ale nepohrdne ani dobrou strategií či karetkou. Pokud nepřebývá ve svém hráčském doupěti plném Lega a deskovek, tráví nejvíce času v kině a na farmačce.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.