Armored Core 6 - náhled

V říjnu si budeme moci poslechnout soundtrack ze hry Armored Core 6

8. 9. 2023
Zdroj náhledu: FromSoftware

Nový Armored Core 6: Fires of Rubicon, který je zcela novým přírůstkem po deseti letech, slaví úspěch nejen u herních kritiků, ale i hráčů. Musím uznat, že také mně se nový díl zamlouvá, a jde vidět, že FromSoftware odvedl skutečně dobrou práci. Aby toho nebylo málo, vydavatelské studio Bandai Namco nám dá možnost poslechnout si všechny skladby z této hry.

Vydavatelství s označením Bandai Namco Game Music, které bylo spuštěno v září minulého roku, nabízí k poslechu soundtracky různých her. V současné době na kanále na YouTube nalezneme například skladby z her Park Beyond, trilogie Dark Souls či Tekken 7 a Elden Ring. Brzy, konkrétně letos v říjnu k nim však přibude i Armored Core 6: Fires of Rubicon, jenž by měl dohromady nabídnout celkem 47 skladeb.

Kromě oficiálního kanálu Bandai Namco Game Music na YouTube by soundtrack měl být k dispozici i na platformách Spotify, Apple Music, a dalších.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.