Zero Hour - náhled

V Zero Hour můžete mít nově čtyřnohého parťáka

27. 12. 2023
Zdroj náhledu: IGDB.com

Zero Hour je taktická FPS z pohledu první osoby, kterou jsem již před více než dvěma lety recenzovala. Titul si v recenzi vedl poměrně dobře a musím říct, že mě příjemně překvapil. Zasloužil si ode mě tedy kladné hodnocení, a to v podobě 7.5/10.

Nyní vývojářské studio M7 Productions a Attrito, jež stojí za tímto počinem, představilo poměrně obsáhlý update, Part 5. Největší novinkou této aktualizace je zcela jistě nový čtyřnohý parťák, a to pes K9.

Dostanete se tedy do role psovoda. Dle tvůrců vám bude představeno malé roztomilé štěňátko, které si libovolně pojmenujete. Po úspěšném dokončení tří určitých misí se váš nový společník stane dostupným pro nasazení do misí na život a na smrt. Čím více úspěšných společných misí budete mít za sebou, tím více se budou zdokonalovat schopnosti vašeho hafana. Pokud ale nechcete ukápnout slzu nad ztrátou svého kamaráda, je nutné být velice opatrný a obezřetný. Pes samozřejmě může být smrtelně zraněn. Přidělení nového psa je poté docela zdlouhavé.

Nový update také s sebou přináší denní mise, které jsou ale více mířené přímo na PvP hráče. Každý den tedy budete moci splnit čtyři mise, odměnou vám bude herní měna, tedy BDT. Dále se hráči mohou radovat z dvou nových zbraní, a to Smith & Wesson Model 57 a Beretta M9. Aby toho nebylo málo, tvůrci si pro své hráče připravili i novou personalizaci arzenálu.

Nová aktualizace hry Zero Hour toho s sebou bezpochyby přináší mnoho a já se moc těším, až budu tyto nové funkce moci sama prozkoumat. Pokud vás tato taktická střílečka zaujala, na Steamu je možné si ji nyní zakoupit ve slevě za necelých 8 eur.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.