Counter Strike 2 náhled

Valve aktualizovala pravidla týkající se zákazů VAC

17. 4. 2021
Zdroj náhledu: Valve

Společnost Valve oznámila, že aktualizovala určitá pravidla pro své soutěže. Tyto aktualizace se týkají hráčů, kteří obdrželi VAC ban ve hře CS:GO.

Hráči, kteří dostali VAC ban, neměli možnost se již nikdy účastnit jakýkoliv soutěžích sponzorovaných společností Valve. Nicméně to se teď změnilo. Momentálně je umožněno hráčům, co dostali VAC ban, se zúčastnit soutěží, pokud uplynulo alespoň pět let od obdržení banu. Výjimkou jsou hráči, co dostali ban již po účasti v některých soutěžích sponzorovaných od Valve. Na ně se tato aktualizace pravidel nevztahuje.

Tato novinka bude zásadní hlavně pro hráče, kteří dostali zákaz již před dlouhou dobou a tento ban jim brzdil jejich kariéru. Příkladem je hráč Vinicius „vsm“ Moreira. Ten obdržel VAC ban již v roce 2013, v pouhých třinácti letech. Mrkněte na další novinky z esportu.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.