Vydavatelem nové Tomb Raider hry bude společnost Amazon Games

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com

V dubnu letošního roku byla oznámena nová hra ze světa Tomb Raider, která poběží na novém Unreal Enginu 5. Díky tomu by studio Crystal Dynamics mělo posunout hranici věrnosti a přinést vysoce kvalitní filmový zážitek, jaký si série zaslouží.

Další novinkou je studio, které bude nadcházející počin studia vydávat. Ačkoliv společnost Embracer Group nedávno zakoupila herní práva na Tomb Raidera, která dříve spadala pod Square Enix, s vydáním nového dílu to bude trochu jinak. O to se u nového pokračování postará Amazon Games. Proč, to prozatím nevíme. Je možné, že obě společnosti byly o vydání dohodnuty již dříve, tedy předtím, než proběhla samotná akvizice firmou Embracer Group.

Tento případ už jednou nastal, a to s novým New Tales from the Borderlands. Dohoda o vydání byla rovněž mezi Gearboxem a 2K Games uzavřena předtím, než byl Gearbox zakoupen společností Embracer Group. Je tedy více než pravděpodobné, že stejná situace nastala i u nadcházejícího Tomb Raidera. Dalším titulem, který vydá Amazon Games, bude také free-to-play akční RPG Blue Protocol od Bandai Namco. To vyjde v roce 2023.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn