Výbušná koťátka appka

Výbušná koťátka míří na Netflix

19. 4. 2022
Zdroj náhledu: explodingkittens

Pokud nepatříte mezi milovníky karetní hry Výbušná koťátka, doporučuju naběhnout do nejbližšího krámu a minimálně jeden balík pořídit. Pro fajnšmekry se rovnou nabízí vyzkoušet verzi 18+ a tzv. sprostý balíček. Z téhle přisprostlé edice si rozhodně odnesete hřejivý pocit a harmonii v duši. Po dvacátem kočičím fakáči zjistíte, že jste nahromaděný stres ze všech životních událostí najednou ztratili.
A tři roztrhané karty k tomu. Budiž jim země lehká.

V roce 2015 tahle roztomilostí napumpovaná koťátka změnila svět crowfundingových kampaní. Svou neotřelostí si získala přízeň neuvěřitelných 219 000 lidí, kteří v kampani na hru přispěli. Kočičí ruská ruleta tak změnila karetní svět v temný, škrábanci prolezlý boj o přežití. Ale kdo by nechtěl místo kulky vybuchující kotě, že?Vzhledem k rostoucí popularitě netradičních zpracování příběhů her a návratu ke kořenům interaktivních seriálů bylo jasné, že se námět Výbušných koťátek brzy dostane na červený koberec. Ať už netflixácké portfolio sledujete nebo ne, věřím, že vám neunikly lahůdky jako Arcane, Dota nebo The Cuphead Show. V těsném (dobře, možná ne tak těsném) závěsu vystupují Trivia Quest a Cat Burglar, po jejichž znělkách si sice chcete prostřelit hlavu, ale i přesto po prvním díle seriál nevypnete.

Netflix se tak pouští do doposud nejambicióznějšího herního projektu a tím je interaktivní seriál založený na Výbušných koťátkách. Plán je jasný. Dostat tuhle věc na obrazovky nejpozději v roce 2023. I když k dispozici není příliš zákulisních informací, můžeme předvídat, že kombo interaktivní seriál a mobilní aplikace bude velký hit.

A protože Netlix Games kupodivu funguje velmi dobře, míří Výbušná koťátka do téhle sekce již v květnu. Pokud jste hrdým majitelem předplatného, bude na vás hra čekat zcela zdarma.

Pak už je jen otázkou času, jestli dřív prohodíte ovladač televizí nebo spláchnete mobil do záchodu.


Článek pro Gaming Professors napsala Gabriela Hudec.

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.