Postal 4 vydání

Postal 4 je prý nejhorší hrou roku

19. 4. 2022
Zdroj náhledu: Running With Scissors

Série Postal je známá především dvěma věcmi. Jednak pro šílenou a někdy až komickou brutalitu, s níž můžete například napíchnout kočku na hlaveň brokovnice a použít ji jako mňoukací tlumič. Kromě toho vznikly legendární hlášky, které si herní komunita pamatuje dodnes, jako například „burn baby burn“. Hráči zkrátka sérii Postal milují, přičemž do ní nepočítáme – pro mě neexistující –  třetí pokračování.

Pak jsou tu „profesionální“ kritici, kteří sérii nemohou přijít na jméno. Už od prvního dílu vyvolává notoricky známý Postal Dude obrovskou kontroverzi. Ať už jde o střelbu do nevinných lidí v davu, rozbíjení hlav lopatami, močení nebo upalování osob. Když k tomu připočteme fakt, že si titul dělá legraci z lidí, jako je Usáma bin Ládin, je tu spousta důvodů, proč kritiky naštvat. Vsadím se, že i kdyby na hře nebylo nic špatného a vývojáři z Running With Scissors přidali tucet duhových kakajících jednorožců, i to by jim nakonec mohlo vadit. A pokud jim nevadí kadící kůň, pravděpodobně si budou myslet, že exkrementy mají špatný pixel.

Podle prvních recenzí má být Postal 4 nejhorší hrou roku. Níže jsou uvedeny hodnocení našich kolegů.

Zdroj: Sector.sk

 Nejlepší na tom je, že podle těchto odborníků je Postal 4 nesmysl, ale jakmile se podíváte na ohlasy hráčů, zjistíte, že skutečnost je jiná.

Zdroj:  Running With Scissors

Je hezké vidět, jak se názory obou světů – kritiků a hráčů – mohou naprosto lišit, vždy je dobré si na danou hru vytvořit vlastní subjektivní názor. Jak tuto hru ohodnotil jeden z našich kolegů se můžete podívat zde.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.