My Museum

Vyšel první trailer k chystanému simulátoru muzea

18. 12. 2021
Zdroj náhledu: ManyDev Studio

Vývojáři z dosud neznámého polského ManyDev Studia pracují na novém simulátoru z prostředí muzea. Slibně vypadající hra My Museum se nám nyní předvedla v nově vydaném traileru.

My Museum je simulátor, který zahrnuje vše, co patří k práci muzejníkaa. Váš příběh započne v malém uzavřeném muzeu, které je potřeba uklidit a zrenovovat. Dále budete muset zajistit artefakty, které budete vystavovat. Ty jsou dostupné k zakoupení na internetu, jenže ne vždy budou v dokonale zachovalém stavu. Vaše dílna je ale vybavená a připravená, a tak budete moci tyto kousky restaurovat. Vezměte do ruky brusku a pusťte se do práce. Nezapomínejte ale, že každá práce něco stojí.

Když už máte svá díla zrestaurovaná, je potřeba je náležitě vystavit. Návštěvníci se vám do muzea jenom pohrnou. Ve hře nebude chybět ani burza, kde budete moci své vzácné artefakty prodávat za horentní sumy, a tak si jednoho dne možná otevřete mnohem větší muzeum.

Zdroj: ManyDev Studio

My Museum zatím nemá určené žádné datum vydání. Nicméně se již prý chystá hratelná demoverze, a tak, pokud vás hra zaujala, nezapomeňte si ji na Steamu vložit do svého seznamu přání.


Článek pro Gaming Professors napsala Adéla Barešová.

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.