Chicory A Colorful Tale náhled

Vývojáři hry Chicory: A Colorful Tale pracují na něčem novém

4. 1. 2022
Zdroj náhledu: IGDB.com

Chicory: A Colorful Tale je nezávislé dobrodružné RPG, které vyšlo v létě roku 2021, konkrétně 10. července. V tomto titulu hrajete za pejska v barevné knize. Vaším úkolem zde je řešit různé puzzly a také pomáhat dalším herním postavám. Hra se může pyšnit naprosto excelentním hodnocením. Na Steamu si totiž vysloužila 98 % kladných recenzí, což ji řadí do kategorie „Extrémně kladné“. Hlavním tvůrcem této hry je vývojář Greg Lobanov. Ten také společně se svým týmem vytvořil titul Wandersong a, světe, div se, i tento titul má perfektní hodnocení. Konkrétně na Stemu má 96 % kladných recenzí, a tak opět patří do kategorie „Extrémně kladné“. Tomu říkám velice krásný úspěch. 

Greg Lobanov na svém Twitter účtu zveřejnil nový tweet, ve kterém svým fanouškům oznamuje, že se svým týmem pracuje na nové hře nebo sequelu. Odhalil zde také zajímavé stvoření, které se nejspíše v novém titulu objeví.

Tagy:

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.