Dying Light 2 wellcome

Vývojáři hry Dying Light 2 pracují na nových režimech

29. 3. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Vzhledem k tomu, jaké vzrušení obklopuje Elden Ring, mohou hráči snadno zapomenout, že na začátku února se na pultech fyzických i virtuálních obchodů objevilo zombie dobrodružství od Techlandu, Dying Light 2. Každopádně studio Techland se již zavázalo, že bude tuto hru podporovat i v následujících letech, a ve svém novém rozhovoru prozradilo plánovaný obsah, včetně nových obtížností, fotografického režimu a dodatečných prvků ve hře.

V rozhovoru pro Gameinformer popsal hlavní designér Tymon Smektała některé z věcí, na kterých tým pracuje, aby Dying Light 2 vylepšil. Autoři byli podle informací překvapeni, že se kampaň hráčům podařilo zvládnout poměrně rychle a strávit v ní stovky hodin. Vzhledem ke značnému nadšení komunity se objevily požadavky, jako je nový režim New Game+, fotografický mód, a dokonce i více možností náročnosti.

Smektała uvedl: „Tyto věci máme určitě na stole a pracujeme na nich. Nechci zacházet do přílišných podrobností, ale velmi brzy se tyto věci začnou v té či oné podobě projevovat ve hře.“

Novinky minimálně do června

Společnost Techland sice neuvedla přesný časový plán, podle kterého bychom se měli těchto přídavků do hry dočkat, nicméně stanovila harmonogram pro nadcházející novinky. Události, příběhová DLC a výzvy jsou v plánu minimálně do června, načež se časem objeví několik dalších placených i bezplatných let obsahu.

Zdroj: pcgamer.com

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.