Vývojáři hry Dying Light 2 pracují na nových režimech

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com

Vzhledem k tomu, jaké vzrušení obklopuje Elden Ring, mohou hráči snadno zapomenout, že na začátku února se na pultech fyzických i virtuálních obchodů objevilo zombie dobrodružství od Techlandu, Dying Light 2. Každopádně studio Techland se již zavázalo, že bude tuto hru podporovat i v následujících letech, a ve svém novém rozhovoru prozradilo plánovaný obsah, včetně nových obtížností, fotografického režimu a dodatečných prvků ve hře.

V rozhovoru pro Gameinformer popsal hlavní designér Tymon Smektała některé z věcí, na kterých tým pracuje, aby Dying Light 2 vylepšil. Autoři byli podle informací překvapeni, že se kampaň hráčům podařilo zvládnout poměrně rychle a strávit v ní stovky hodin. Vzhledem ke značnému nadšení komunity se objevily požadavky, jako je nový režim New Game+, fotografický mód, a dokonce i více možností náročnosti.

Smektała uvedl: „Tyto věci máme určitě na stole a pracujeme na nich. Nechci zacházet do přílišných podrobností, ale velmi brzy se tyto věci začnou v té či oné podobě projevovat ve hře.“

Novinky minimálně do června

Společnost Techland sice neuvedla přesný časový plán, podle kterého bychom se měli těchto přídavků do hry dočkat, nicméně stanovila harmonogram pro nadcházející novinky. Události, příběhová DLC a výzvy jsou v plánu minimálně do června, načež se časem objeví několik dalších placených i bezplatných let obsahu.

Zdroj: pcgamer.com

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn